Rūdupis – 2 vs LSU Atletas – 2 (75:91)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„LSU Atletas ‒ 2“ antrą kartą įveikė „Rūdupį ‒ 2“

2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1029

Sekmadienio vakarą KKL "A" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse savo sąntykius antrą kartą sezone aiškinosi "Rūdupio – 2" ir "LSU Atleto – 2" komandos. Pirmąjį susitikimą po atkaklios kovos laimėjo "LSU Atletas – 2", todėl šiandien šeimininkų teisėmis rungtyniavę "Rūdupio – 2" krepšininkai turėjo nestokoti ambicijų atsirevanšuoti varžovams. Iki antrojo kėlinio vidurio vyki lygi ir atkakli kova. Vis tik, vėliau svečių teisėmis žaidę "LSU Atleto – 2" žaidėjai ėmė didinti tempą ir pranašumą. Susikrauta solidi persvara, ketvirtame kėlinyje "LSU Atleto – 2" žaidėjams leido ramiai laukti pabaigos bei pelnytai iškovotos pergalės rezultatu (75:91).

Susitikimą komandos pradėjo apsikeisdamos penkiais taškais (5:5). Trumpas spurtas 0:8 leido svečiams įgyti kiek didesnį pranašumą (5:13). Tačiau neilgai trukus "Rūdupio – 2" žaidėjai prisivijo savo varžovus ir skirtumas sumažėjo jau tik iki trijų taškų (15:18). Kovingo kėlinuko pabaigoje šeimininkai savo deficitą sugebėjo sumažinti dar vienu tašku ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė vos du taškai (22:24).

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui prieniškiai pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį (27:26). Neilgai trukus "LSU Atledo – 2" krepšininkai vėl perėmė iniciatyvą ir įgijo 5-ių taškų persvarą (27:32), tačiau ja džiaugėsi neilgai. "Rūdupio – 2" žaidėjai surengė spurtą 6:0 ir vėl tapo pirmaujančia komanda (33:32). Vis tik, svečiai sugebėjo pradėti diktuoti savo sąlygas ir spurtas 2:12 jiems leido įgyti apčiuopemesnį pranašumą (35:44). Kėliniui baigiantis skirtumas tarp komandų nepakito (37:46).

Trečiojo kėlinio metu nė viena iš komandų nesugebėjo labiau primesti savojo žaidimo varžovams. Abi ekipos rungtyniavo pakankamai rezultatyviai, tačiau tokios rungtynės kas daugiau įmes buvo parankesnės svečiams, kurie jau turėjo sukaupę šiokį tokį taškų bagažą. Kėlinio antroje pusėje komandas skyrė 10 taškų (56:66). Vis tik, pačią ketvirčio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidė "LSU Atleto – 2" komandos vyrai, kurie savo turimą persvarą dar labiau padidino (59:73).

Paskutinysis kėlinukas prasidėjo dar vienu "LSU Atleto – 2" spurtu 0:8 ir klausimų susitikime praktiškai nebeliko (59:81). Nors "Rūdupis – 2" bandė rodyti kovingumo požymius ir laimėta atkarpa 6:0 tai tik įrodė, tačiau situacija iš esmės nesikeitė (65:81). Galiausiai komandų žaidimas išsilygino, o tokia mačo eiga daug palankesnė buvo svečiams, kurie galėjo ramiai laukti finalinės rungtynių sirenos, skelbiančios jų pergalę rezultatu (75:91).

Po rungtynių "Rūdupio – 2" komandos treneris Kęstutis Aliukevičius sakė: "Šiandien buvome pavargę. Buvo sunkus šeštadienis, daugelis žaidėjų ir šiandien rungtyniavo Prienų miesto pirmenybėse. Šiandien net Gečionis prametė (šypsosi). Varžovai nenustebino, nėra kuo stebinti. Manau tikrai galime geriau su jais sužaisti. Paprasčiausiai pas mus prasideda pykčiai, nesiseka ir gaunasi minus 16 taškų".

"LSU Atleto – 2" komandos treneris Laimonas Eglinskas po susitikimo kalbėjo: "Manau varžovams yra sunku žaisti neturint vidurio puolėjo. Abu jų aukšti žmonės yra traumuoti. Šiandien kiek stipriau pasigynėme, momentais pavyko "išjungti" Mantyvdą Gečionį, todėl visos tos smulkmenos susidėjo į bendrą. Lyginant su pirmąja dvikova, tiek tada, tiek šį kartą turėjome laimėti ir tai pavyko padaryti. Pirmose rungtynėse prieš šią komandą prasčiau gynėmės, leidome jiems daug įmesti. Šį kartą kiek geriau, bet dar trūksta. Komanda kiek atsitiesė po nesėkmingo starto, nes sezono pradžioje daug naujų žaidėjų, susižaidimo trūkumas jaučias. Keletą rungtynių šį sezoną paleidome rungtynių pabaigoje, manau, kad bent daliai varžovų pavyks atsirevanšuoti antrame rate".

Rūdupis – 2: Domantas Šeškus – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Mantvydas Gečionis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 14 tšk., Darius Kuzmickas – 14 tšk.

LSU Atletas – 2: Laimonas Mikšys – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Modestas Žaunieriūnas – 14 tšk., Justas Nausėdas – 12 tšk.

„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ pasiekė pirmąją pergalę (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:32 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ be didelio vargo nugalėjo Kauno raj. „Tornado“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„United & Radijas Tau“ vos išnešė sveiką kailį palikdamas „Rūdupį ‒ 2“ be pergalių (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:26 val.)„Sporto manija“ per pirmąją dalį sudorojo „Rūdupis – 2“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:56 val.)Galingai dvikovą pradėjusi „Banga“ privertė kapituliuoti „Rūdupį ‒ 2“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Banga“ be gailesčio susidorojo su „Rūdupis – 2“ krepšininkais (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:32 val.)„Rūdupis ‒ 2“ patampė nervus „Kauno Autobusams“, tačiau pralaimėjo (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)„United ‒ Radijas Tau“ po dramatiškos kovos pravėrė pusfinalio duris (2014 balandžio 08 d., antradienis, 23:52 val.)„UNITED & Radijas Tau“ pasiekė įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)