Kauno r. „Tornado“ vs Rūdupis – 2 (86:81)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Kauno raj. „Tornado“

2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 20:33 val., peržiūros: 1253

Trečiadienį, lapkričio 13 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos Kauno raj. "Tornado" ir svečių "Rūdupio – 2" ekipų. Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių tarp komandų užvirė atkakli kova ir po pirmojo kėlinuko jas skyrė vos vienas taškas. Antrojo ketvirčio eigoje kiek išryškėjo šeimininkų pranašumas ir šie įgijo devynių taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos svečių žaidėjai įrodinėjo, jog pasiduoti dar neketina ir sumažino savo deficitą iki trijų taškų, bet paskutinę rungtynių dalį užtikrintai sužaidę Kauno raj. "Tornado" iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 86:81 (20:19, 26:18, 16:22, 24:22).

Nors pirmieji taškus baudos metimais pelnė svečiai, tačiau netrukus šeimininkų krepšininkai atsakė spurtu 7:2 ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo trijų taškų pranašumą. Kiek vėliau Kauno raj. "Tornado" ekipos žaidėjams buvo pavykę susikrauti septynių taškų pranašumą, tačiau "Rūdupis – 2" neliko stovėti vietoje ir sužaidę rezultatyvią atkarpą 0:6, sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai bei įgyti minimalų pranašumą, tačiau jis išsilaikė neilgai, nes iki kėlinuko pabaigos geriau rungtyniavo šeimininkai ir susigrąžino vieno taško pranašumą. 20:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Rūdupiui – 2" vėl pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas ir įgyti trijų taškų persvarą, tačiau šeimininkai ilgai nesitaikstė tokia role ir netrukus, pelnę keturis taškus be varžovų atsako susigrąžino minimalų pranašumą į savo rankas. Toliau žaidimas ir vėl klostėsi apylygiai, tačiau viena sėkminga ataka daugiau surengę šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų, tačiau vėl svečiai sugebėjo susikaupti ir panaikinti deficitą bei paversti jį vieno taško pranašumu. Toliau sekė Kauno raj. "Tornado" ekipos spurtas net 10:0, kurio dėka jiems pavyko įgyti solidesnį dešimties taškų pranašumą. Šis skirtumas tarp komandų išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 46:37.

Iškart po ilgosios pertraukos šeimininkai įgijo jau dviženklį pranašumą, tačiau svečių krepšininkai dar nebuvo linkę sudėti ginklų ir tai puikiai įrodė surengdami spurtą 2:9, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų. Į tai Kauno raj. "Tornado" ekipos žaidėjai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar šeši iš eilės svečių ekipos taškai, leidę jiems sumažinti savo atsilikimą vos iki vieno taškelio. Einant kėlinuko laikui į pabaigą šeimininkai šiek tiek atsigavo ir sužaidė atkarpą 7:2 šiek tiek padidino savo pranašumą, tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje M.Gečionis pelnė du taškus su pražanga ir sumažino savo komandos atsilikimą iki trijų taškų. 62:59.

Paskutinė rungtynių dalis buvo ne mažiau įtempta nei visos rungtynės. Pačioje jos pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, po kurių keturių taškų persvarą turėjo šeimininkai. Toliau sekė dar šeši iš eilės Kauno raj. "Tornado" ekipos taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki dešimties taškų. "Rūdupio – 2" ekipos žaidėjai ir toliau demonstravo, jog taip lengvai pasiduoti neketina ir po penkių iš eilės M.Gūžio taškų, jų deficitas ištirpo perpus. Kiek vėliau šeimininkams buvo pavykę ir vėl šiek tiek padidinti savo pranašumą, tačiau neilgam, nes netrukus svečiai surengė pora sėkmingų atakų ir sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų, bet laiko jau buvo per mažai ir užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 86:81.

Kauno raj. "Tornado" : Rokas Stankevičius – 25 tšk., Aidas Borodinas – 11 tšk., Šarūnas Ajauskas – 10 tšk., Modestas Gailiūnas – 10 tšk.

"Rūdupis – 2" : Mantas Gūžys – 29 tšk., Arnas Snapaitis – 19 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantvydas Gečionis – 16 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ be didelio vargo nugalėjo Kauno raj. „Tornado“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)Įtemptų rungtynių finiše ‒ sunki Kauno raj. „Tornado“ pergalė (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„UNITED & Radijas Tau“ antroje mačo dalyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:51 val.)Gausiai susirinkusi „Banga“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:15 val.)„A“ lyga turės naujus čempionus ‒ Kauno rajono „Tornado“ eliminavo „Bangą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 16:23 val.)Kauno rajono „Tornado“ įgėlė „Bangai“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:00 val.)Kauno rajono „Tornado“ pasidabino „A“ lygos bronza (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 02:48 val.)