UNITED & Radijas Tau vs Banga (91:85)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ patyrė antrą nesėkmę

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 16:23 val., peržiūros: 1005

Sekmadienį, vasario 2 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų rolę užėmusių "United & Radijo Tau" ir svečiais buvusių "Bangos" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo šeimininkai, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai įgijo penkių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio eigoje žaidimas išsilygino, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus. Po pertraukos atsigavo "United & Radijo Tau" puolimas, ko pasekoje jie įgijo dvylikos taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje svečiai dar bandė vytis varžovus, tačiau jiems vos priartėjus šeimininkai vėl nutoldavo, vis tik, pačioje susitikimo pabaigoje "Bangai" pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau pergale vistiek džiaugėsi šeimininkai. 91:85 (15:20, 25:20, 31:19, 20:26).

Rungtynių pradžioje kelis taškus iš eilės pelnę šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau netrukus svečių krepšininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau "United & Radijas Tau" ir vėl šiek tiek atitrūko, tačiau neilgam, nes netrukus "Banga" spurtavo 13:0 ir ne tik perėmė iniciatyvą į savo rankas, bet ir įgijo septynių taškų pranašumą, kurį, pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje taikliu dvitaškiu metimu šiek tiek sušvelnino L.Ivanovas. 15:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai sumažino savo deficitą iki minimumo, bet nieko nelaukę svečiai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir įgijo šešių taškų pranašumą. "United & Radijas Tau" gretose ir toliau sėkmingai žaidęs A.Kavaliauskas vienintelis rinko taškus savo komandai, ko pasekoje, jo pastangomis – dar septyniais taškais iš eilės, šeimininkai rezultatą persvėrė savo pusėn. Vėliau abi komandos ir toliau žaidė viena po kitos besikeisdamos trumpomis atkarpomis, todėl po pirmos rungtynių pusės rezultatas buvo lygus. 40:40.

Po ilgosios pertraukos žymiai pagerėjo šeimininkų puolimas. Nors pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai dar sugebėjo įgyti penkių taškų persvarą, tačiau ji ilgai neišsilaikė ir spurtavę šeimininkų žaidėjai netrukus perėmė iniciatyvą į savo rankas. Viso ketvirčio metu "United & Radijas Tau" baudė varžovus trumpomis bei rezultatyviomis atkarpomis, į kurias "Banga" atsakydavo tik pavieniais taikliais metimais. Būtent todėl po trijų kėlinių komandas skyrė dvylika taškų. 71:59.

Paskutinėje rungtynių dalyje buvo galima tikėtis atkaklios kovos, nes jau pačioje pradžioje svečiai sumažino savo atsilikimą iki šešių taškų. Kiek vėliau "United & Radijui Tau" pavyko susigrąžinti dviženklę persvarą, tačiau vis nenuilstantys "Bangos" krepšininkai staiga ją vėl braukdavo beveik perpus. Vis tik, užtikrintai žaidę šeimininkų ekipos žaidėjai sugebėjo išsaugoti pranašumą savo rankose, kas reiškė jiems jau septintą pergalę. 91:85.

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos trenerio pareigas ėjęs Aurimas Karbauskas kalbėjo : " Varžovai šiandien gerai sumetė savo metimus, gerai pataikė nuo trijų taškų zonos, na, o mes tiesiog neapsigynėme, neužbėgome "ant greito". Trūko pas mus dar pagrindinių didelių žmonių, bet šiaip, manau, taip susirinkę sužaidėme pagal galimybes, šiai dienai varžovai yra stipresni ".

"United & Radijas Tau" : Aidas Kavaliauskas – 38 tšk. (9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 21 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 9 tšk.

"Banga" : Gitanas Bačiulis – 31 tšk., Eivydas Mološčiakas – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Paulius Danisevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Stropus – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Banga“ laimėjo prieš lygos lyderius (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 17:06 val.)„UNITED & Radijas Tau“ pasiekė įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„Banga“ nesulaukė pasipriešinimo iš „LSU Atleto-2“ pusės (2014 kovo 28 d., penktadienis, 00:35 val.)„Banga“ paskutiniame ketvirtyje nugvelbė pergalę iš „LSU ‒ Atleto 2“ panosės (2014 sausio 03 d., penktadienis, 21:45 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ įveikė „Sporto maniją“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 16:29 val.)Ketvirtfinalį „UNITED & Radijas Tau“ pradėjo pasiekdami sudėtingą pergalę (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:05 val.)Galingai dvikovą pradėjusi „Banga“ privertė kapituliuoti „Rūdupį ‒ 2“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Sporto Manija“ po dramatiškos kovos išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„United ‒ Radijas Tau“ po dramatiškos kovos pravėrė pusfinalio duris (2014 balandžio 08 d., antradienis, 23:52 val.)