UNITED & Radijas Tau vs Kauno r. „Tornado“ (70:62)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNITED & Radijas Tau“ antroje mačo dalyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. „Tornado“

2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 19:41 val., peržiūros: 1334

Penktąją pergalę iš 6 rungtynių KKL A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybėse iškovojo "UNITED & Radijas Tau" krepšininkai. Šeimininkų teisėmis žaidę "UNITED & Radijas Tau" rezultatu 70:62 (9:12, 24:24, 16:8, 21:18) nugalėjo Kauno raj. „Tornado“. Pastarajai ekipai tai 3 -ioji nesėkmė per 6 -ias rungtynes. "UNITED & Radijas Tau" turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą, tuo tarpu Kauno raj. „Tornado“ žengia ketvirti.

Rungtynės kiek sėmingiau pradėjo Kauno raj. „Tornado“, kurie po dviejų rezultatyvių ataką pirmavo – 0:4. Tada pirmuosius taškus "UNITED & Radijas Tau" ekipai pelnė G.Jevstignejevas – 2:4. Kiek vėliau, įpusėjus pirmajam kėliniui aikštės šeimininkai įšsiveržė į priekį – 7:5. Visgi šios persvaros išlaikyti nepavyko, kadangi Kauno raj. „Tornado“ žaidėjas Š.Ajauskas nubaudė varžovus 5 taškais paeiliui – 7:11. Per paskutines 2 žaidimo minutes skirtumas tarp komandų sumažėjo tik tašku. Po pirmo kėlinio Kauno raj. „Tornado“ pirmavo 9:12.

Antrajame kėlinyje komandų rezultatyvumas žymiai išsaugo, o ekipos rungtyniavo taškas į tašką. Sužaidus trečdalį kėlinio laiko Kauno raj. „Tornado“ išlaikė dviejų taškų persvarą – 17:19. Skirtumas tarp komandų gana nedaug padidėjo, kai kėlinio viduryje svečių ekipos žaidėjas A.Valiulis pataikė tritaškį – 19:26. Tuomet "UNITED & Radijas Tau" daugiau neleido varžovams atitrūkti. Savo ruoštu laimėję atkarpą 7:0 sugrąžino komandas į visišką lygybę, kokia buvo beprasidedant rungtynėms. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliomis rez. atakomis, po kurių rezultate išsilaikė lygybė – 33:33. Vis dėlto, šitaip kėlinys nesibaigė, kadangi paskutinę kėlinio sekundę A.Rupeika švysletelėjęs kamuolį iš pusės aikštės buvo taiklus. Komandos į ilgąją pertrauka išėjo esant 3 taškų Kauno raj. „Tornado" persvarai 33:36.

Po didžiosio pertraukos "UNITED & Radijas Tau" toliau žaidė savo žaidimą, o Kauno raj. „Tornado“ atrodė šiek tiek silpniau nei per pirmus 2 ketvirčius. Šio kėlinio pradžioje, ne ilgai trukus "UNITED & Radijas Tau" paimė inciatyvą į savo rankas bei surengusį spurtą 12:0 įsiveržė į priekį rezultatu – 45:38. Šis skirtumas tarp komandų kėlinio eigoje nežymiai kito, kol galiausiai kėlinio laikui ištiksėjus "UNITED & Radijas Tau" išlaikė 5 taškų persvarą 49:44.

Paskutinio kėlinio metu "UNITED & Radijas Tau" ekipai vis pavykdavo išlaikyti nedidelį atotrūkį nuo varžovų. Tiesa "UNITED & Radijas Tau" ramiai jaustis negalėjo, kadangi Kauno raj. „Tornado“ vis stengėsi prisivyti. O Kauno raj. „Tornado“ ekipai atsiliekant 8 taškai, šį deficitą pavyko sumažinti iki vieno tikslaus metimo – 60:57. Tačiau svečiams ir vėl nepavykus apsiginti deficitas vėl išaugo iki 7 taškų. Kėlinio gale, likus apie 1 min. laiko M.Lauraitis savo tritaškiu metimu komandą vėl priartino iki 3 taškų ribos – 65:62. Visgi paskutines 30 sek. Kauno raj. „Tornado“ užpulti nepavyko, o taktika spausti varžovus ir stabdyti pražangomis nepadėjo. Kėlinio pabaigoje G.Jevstignejevas ir A.Gedminas sumetė baudos metimus bei įtvirtino komandos pergalę rezultatu 70:62.

Po dvikovos Kauno raj. „Tornado“ žaidėjas V.Razumnovas sakė: "paleidom varžovus, galbūt tai kainavo pergalę. Aišku artėja fizinio rengimo treniruotės, tai be abejonės sportuojam sporto klubuose. Žodžiu trūksta laiko pasiruošti varžyboms".

UNITED & Radijas Tau: Andrius Gedminas – 18 tšk., Giedrius Būda – 12 tšk., Karolis Tarvydas – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno raj. „Tornado“: Šarūnas Ajauskas – 21 tšk., Albertas Valiulis – 10 tšk., Mantas Andrulis – 7 tšk.

„UNITED & Radijas Tau“ pasiekė įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ be didelio vargo nugalėjo Kauno raj. „Tornado“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)„United ‒ Radijas Tau“ buvo priverstas kapituliuoti prieš „Sporto Maniją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:53 val.)Gausiai susirinkusi „Banga“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)Ketvirtfinalį „UNITED & Radijas Tau“ pradėjo pasiekdami sudėtingą pergalę (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:05 val.)„United & Radijas Tau“ žengė pirmąjį žingsnį „A“ lygos finalo link (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:34 val.)Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:51 val.)