Kauno autobusai vs Banga (107:101)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Grandų dvikovoje stipresni buvo „Kauno Autobusai“

2013 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 23:54 val., peržiūros: 1509

Pirmadienio vakarą įvyko ilgai laukta KKL "A" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno Autobusų" ir "Bangos". Šios dvi ekipos nuolatos "suvedinėja sąskaitas", tačiau jų niekada nesuves, nes kiekviena šių komandų dvikova iš naujo žavi ir paliekanti vienai iš varžovių norą atsirevanšuoti. Šį kartą "Kauno Autobusai" turėjo keletą kozirių: aikštės pranašumą ir didesnį sužaistų rungtynių skaičių. Panašu, kad tai davė šiokios tokios naudos. Nors abi ekipos demonstravo fantastišką žaidimą puolime, tačiau "Bangai" nugalėti neužteko net 101 taško, kurį pelnė svečiai. Pastarieji turėjo pripažinti "Kauno Autobusų" pranašumą rezultatu (107:101).

Panašu, kad abiejų ekipų žaidėjai į rungtynes atėjo pažiūrėję keletą NBA rungtynių arba pažaidę NBA 2K14, nes atrodė, jog apie gynybą niekas nėra girdėję. Vis tik, susirinkusiems žiūrovams uraganinis puolimas ir rezultatyvus žaidimas turėjo patikti. Taškus tiek viena, tiek kita komanda rinko tokiu greičiu, kad buvo sunku pildyti rungtynių protokolą. Pirmieji rungtynėse "kas daugiau įmes" į priekį šovė "Bangos" vyrai atitrūkdami (8:12). Neilgai trukus jau "Kauno Autobusai" turėjo pranašumą savo rankose (19:16). Vis tik, svečiai po atkarpos 1:14 įgijo dviženklį pranašumą (20:30). Ketvirčiui baigiantis šeimininkai kiek reabilitavosi ir sumažino atsilikimą iki 7-ių taškų.

Antrojo ketvirčio metu pasikeitė tik vienas dalykas – daugiau taškų per kėlinį įmetusi komanda. Jei pirmame kėlinuke "Bangos" įmesti 33 taškai atrodė pakankamai įspūdingai, tai "Kauno Autobusai" antrojo kėlinio metu pademonstravo dar geresnį puolimą ir pelnė net 36 taškus per 10 minučių. Šeimininkai nepastebimai ėmė artėti prie varžovų ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo (38:39), vėliau (43:44). Nors "Banga" buvo ir vėl nutolusi 5-iais taškais (43:48), tačiau šeimininkai spurtavo 13:2 ir pirmaujanti komanda pasikeitė (56:50). Per likusį laiką "Kauno Autobusai" pelnė dar 6-is taškus, o praleido tik tris ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 7 taškai, tik pirmaujanti komanda buvo jau kita (62:55).

Nors ekipos buvo susirinkusios nepilnų sudėčių, tačiau ir trečiojo kėlinio metu nuovargio žaidėjai nejautė. Trečiąjį ketvirtį itin galingai pradėjo Simonas Skužinskas. Žaidėjas per keturias su puse minutės pelnė 12 taškų ir padėjo savo ekipai įgyti triuškinamą pranašumą (82:65). Kai atrodė, jog intriga gali greitai dingti "Banga" parodė "dantis" ir puikiai užabaigę ketvirtį svečiai vėl grąžino intrigą (86:76).

Lemiamo kėlinio metu dar vienas žaidėjas parodė savo klasę. Šį kartą išmušė Gitano Bačiulio laikas. Pastarasis krepšininkas per šį ketvirtį pelnė net 15 taškų, pataikydamas 5-is tritaškius iš 6-ių. Padedamas komandos draugų, šis žaidėjas vėl atkūrė maksimalią intrigą ir likus ringtyniauti kiek daugiau nei vieną minutę komandas skyrė vos 5 taškai (100:95). Tačiau reikiamu metu "Kauno Autobusai" parodė, kad jų šiandieninė sudėtis turi daugiau patirties ir šaltakraujiškumo bei iškovojo pergalę rezultatu (107:101).

Trenerių mintys po rungtynių video rubrikoje

Kauno autobusai: Simonas Skužinskas – 24 tšk., Andrius Aleksandrovas – 21 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arminas Šaulys – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Juozas Ramanauskas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Ridas Globys – 13 tšk., Lukas Brazdauskis – 11 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Banga: Gitanas Bačiulis – 29 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Matas Lisajevičius – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Aurimas Karbauskas – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Povilas Grikštas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

esmis2013 lapkričio 18 d., 23:59 val.
Rungtyniu spelioneje tiksliausiai rezultatą atspėjo Donatas Gudeliauskas, Sveikiname! Donato laukia 2h boulingo Undineje! Laukite kitu spejimu bus visai neblogu prizu:)
Atkaklios dvikovos finiše „Kauno Autobusai“ vos neprisižaidė (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:08 val.)„United ‒ Radijas Tau“ negailestingai sutriuškino „Kauno Autobusus“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 00:10 val.)Kauno rajono „Tornado“ nukovė „Kauno Autobusus“ ir priartėjo prie finalo (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 22:11 val.)Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Banga“ nesulaukė pasipriešinimo iš „LSU Atleto-2“ pusės (2014 kovo 28 d., penktadienis, 00:35 val.)„Kauno autobusai“ išsinešė sunkią pergalę (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 19:55 val.)„Kauno Autobusai“ sugrįžo į „A“ lygos olimpą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 03:50 val.)„Kauno Autobusai“ laimėjo įtempto siužeto trilerį (2014 vasario 25 d., antradienis, 00:31 val.)Klasikiniame mūšyje „Kauno Autobusai“ antrą kartą šį sezoną parklupdė „Bangą“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 16:04 val.)Galingai dvikovą pradėjusi „Banga“ privertė kapituliuoti „Rūdupį ‒ 2“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 16:10 val.)