Kauno r. „Tornado“ vs LSU Atletas – 2 (72:68)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Įtemptų rungtynių finiše ‒ sunki Kauno raj. „Tornado“ pergalė

2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:09 val., peržiūros: 1360

Trečiadienį, lapkričio 27 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos Kauno raj. "Tornado"(3/0) ir svečių "LSU Atleto – 2"(0/3) ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau pirmojo kėlinuko pabaiga labiau nusisekė šeimininkams, ko pasekoje šie įgijo keturių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke svečiai buvo perėmę iniciatyvą į savo rankas, tačiau neilgam, nes tolimesnėje rungtynių eigoje Kauno raj. "Tornado" ekipos krepšininkai susigrąžino minimalią persvarą į savo rankas. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams pavyko dar šiek tiek atitrūkti nuo varžovų ir prieš lemiamą ketvirtį turėti keturių taškų persvarą. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai spurtavo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau kovingą charakterį pademonstravę šeimininkai vis dėlto sugebėjo susigrąžinti pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 72:68 (18:14, 19:22, 15:12, 20:20).

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių tarp komandų užvirė atkakli kova ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliai, ko pasekoje, įpusėjus pirmam ketvirčiui jas skyrė vos vienas taškas. Kiek vėliau iš svečių ekipos pusės sekė du taiklūs dvitaškiai metimai iš eilės, kurie leido jiems persverti rezultatą savo naudai ir įgyti trijų taškų persvarą, tačiau šeimininkai nesiruošė stovėti vietoje ir visai netrukus atsakė lygiai tuo pačiu. Artėjant pirmam kėlinukui į pabaigą "LSU Atletas – 2" dar buvo kartelį persvėręs rezultatą savo pusėn, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę šeimininkai ir surengę spurtą 5:0 susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų persvarą. 18:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos dar kartelį apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė svečių ekipos spurtas 0:9, leidęs jiems ne tik persverti rezultatą savo naudai, bet ir įgyti keturių taškų pranašumą. Į tai Kauno raj. "Tornado" atsakė taikliu tolimu metimu ir braukė savo deficitą iki minimumo. Šiek tiek vėliau svečių ekipos krepšininkai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą, po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų, tačiau einant antrojo kėlinuko laikui į pabaigą šeimininkų žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir pelnyti septynis taškus iš eilės, kurie leido jiems ir vėl susigrąžinti persvarą į savo rankas. 37:36.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė kiek vangokai, tačiau pirmieji ledus pralaužė Kauno raj. "Tornado" ir sužaidę atkarpą 7:2, padidino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Netrukus svečių krepšininkai sumažino atsilikimą iki keturių, tačiau neilgam, nes netrukus, po keturių iš eilės V.Pociaus taškų jo ekipos pranašumas išaugo iki aštuonių taškų. Kiek vėliau, po kelių taiklių baudos metimų "LSU Atletui – 2" pavyko sušvelninti savo deficitą iki penkių taškų, tačiau daugiau priartėti jiems neleido taiklūs R.Stankevičiaus dvitaškiai metimai. Visgi, pačioje pabaigoje svečių žaidėjas M.Sadauskas smeigė tolimą metimą ir sumažino savo komandos atsilikimą iki keturių taškų. 52:48.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai iškart ėmėsi įrodinėti, kad dar nesiruošia sudėti ginklų ir surengę spurtą 0:8 perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų persvarą, tačiau netrukus šeimininkai atsibudo ir rezultatą išlygino. Ilgai netrukus svečių ekipos krepšininkai ir vėl šiek tiek atitrūko, bet Kauno raj. "Tornado" pelnė penkis taškus be jokio atsako ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Taiklus L.Aksionovo dvitaškis metimas dar leido "LSU Atletui – 2"išsiveržti į priekį, tačiau neilgam, nes netrukus šeimininkai pelnė dar penkis tašku iš eilės ir susikūrė puikią progą iškovoti pergalę. Svariausiu šios pergalės kalviu tapo M.Navalinskas, pataikęs du labai svarbius tolimus metimus. 72:68.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Zablockis trumpai kalbėjo : " Rungtynes pradėjome truputėlį atsipalaidavę, o vėliau įjungėme zoninį "presingą", pradėjome taikyti aikštės gynybą, tai tas ir padėjo iškovoti pergalę ".

Pralaimėtojų komandos strategas Laimonas Eglinskas sakė: " Pergalės iškovoti nepavyko, nes varžovai daugiau taškų įmetė. O šiaip mums trūko aktyvumo, turbūt baterijos išseko, žinočiau tikras pralaimėjimo priežastis, tai būtume laimėję ".

Kauno raj. "Tornado" : Vilius Pocius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Stankevičius – 14 tšk., Vilius Sajekas – 12 tšk., Mantas Navalinskas – 10 tšk.

"LSU Atletas – 2" : Modestas Žaunieriūnas – 14 tšk., Justas Giriūnas – 11 tšk., Juozas Andriuška – 10 tšk., Justas Nausėdas – 10 tšk.

Gausiai susirinkusi „Banga“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)Kauno rajono „Tornado“ įgėlė „Bangai“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Kauno raj. „Tornado“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:33 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ be didelio vargo nugalėjo Kauno raj. „Tornado“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:51 val.)„A“ lyga turės naujus čempionus ‒ Kauno rajono „Tornado“ eliminavo „Bangą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 16:23 val.)„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)Kauno rajono „Tornado“ pasidabino „A“ lygos bronza (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 02:48 val.)Pirmasis ketvirtfinalio susitikimas baigėsi solidžia „Bangos“ pergale (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 00:15 val.)