LSU - ATLETAS vs BANGA (79:86)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

"Banga" įrodė savo pranašumą prieš "LSU - Atletą"

2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 2809

Pirmadienį, Sausio 28 dieną, LSU sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės, tarp „LSU – Atleto“ (šeimininkai) ir „Bangos“ (svečiai) ekipų. Visą laiką priekyje buvę svečių komandos krepšininkai antroje rungtynių pusėje buvo įgiję saugų ir pergalę garantuojantį pranašumą, tačiau išleisti atsarginiai žaidėjai atrodė šiek tiek sutrikę, o tuo pasinaudoję šeimininkai sumažino skirtumą ir dar pabandė kovoti dėl pergalės. Rungtynių rezultatas – 79:86 (16:18, 19:24, 17:21, 27:23).

Primą ketvirtį keturiais iš eilės taškais pradėjo A.Karbauskas, tačiau šeimininkų komanda netrukus atsakė tuo pačiu. Baudoms metimą pataikė L.Aksionovas, o L .Mikalauskas smeigė tritaškį. O po dar kelių sėkmingų atakų šeimininkai įgijo ir dviejų taškų pranašumą. Deja, vėliau žaidimas geriau klostėsi svečiams. Vedini A. Lubio, šiame ketvirtyje pelniusio šešis taškus jie buvo įgiję šešių taškų persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo pelnyti keturis taškus be atsako ir sumažinti skirtumą. Rezultatas po kėlinio – 16:18.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo dar vienu spurtu, šį kartą 3:9 ir taip jie vėl atitrūko nuo savo varžovų. Daugiausiai prie to prisidėjo penkis taškus pelnęs A.Karbauskas. Tiesa, šeimininkai rankų nenuleido ir vėliau patys surengę spurtą 7:0, sumažino skirtumą iki minimumo. Šio spurto iniciatorius buvo L.Mikalauskas pataikęs tolimą metimą. Deja, po šio spurto šeimininkai tarsi nustojo gintis ir leido savo varžovams pelnyti devynis taškus be atsako ir vėl susigražinti saugų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 35:42.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo lygia kova. Šeimininkai po taiklių L. Mikšio ir J. Nausėdos tritaškių skirtumą buvo sumažinę iki trijų taškų. Tačiau tada svečiai vėl spurtavo, šį kartą 0:8 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais. Geriausiai šeimininkų komandoje šiame kėlinuke žaidė L.Mikšys pelnęs aštuonis taškus, o svečių gretose L.Valantinas pelnęs septynis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 52:63.

Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo užtikrinčiau ir geriau. Po keturių iš eilės A. Lubio skirtumas buvo išaugęs iki šešiolikos taškų, tačiau šeimininkai netrukus jį sumažino pelnydami penkis taškus be atsako. Deja, tada svečiai surengė lemiamą spurtą, 0:6 ir skirtumas pasiekė rekordinę septyniolikos taškų ribą. Tada svečiai į aikštelę pradėjo leisti mažiau žaidusius žaidėjus, tuo pasinaudoję šeimininkai po truputį ėmė mažinti skirtumą. O likus minutei iki kėlinio pabaigos jie sugebėjo skirtumą sumažinti iki septynių taškų. Tačiau daugiau nieko nuveikti jiems nepavyko, nes svečių komandos treneris nusprendė išleisti savo komandos lyderius, kurie likusias sekundes sužaidė ramiai ir iškovojo pergalę. Rezultatas po keturių kėlinių – 79:86.

Šeimininkų komandos treneris L. Eglinskas sakė: „Būna ir geresnių rungtynių. Tačiau vakar žaidėme su stipriu varžovu, šiandiena taip pat. Manau „Banga“ ir „Sporto Manija“ vieni iš finalinio ketverto dalyvių, taigi tikrai nebuvo lengva prieš juos žaisti. Šiandien žaidėjams taip pat buvo ilga diena, kadangi turėjome trenerių seminarą. Žaidėjai turėjo dalyvauti ir demonstruoti pratimus. Tačiau mes niekada nenuleidžiam rankų ir kovojam iki galo, kaip ir šiandien.“

Svečių komandos treneris Š. Liesis sakė: „ Pabaigoje visi turbūt galvojo, kad rungtynės jau laimėtos. Taip pat pabaigoje jauni žmonės padarė pora klaidų ir buvo psichologiškai nepasiruošę. Šiandien neturėjo nei vieno didelio, tai esu patenkintas mažiukų žaidimų. Kaip sakoma, ką turi – su tuo žaidi (juokiasi).“

"LSU – Atletas" : Justas Nausėda 31 tšk., Laimonas Mikšys 23 tšk., Lukas Mikalauskas 8 tšk.

"Banga" : Aurimas Karbauskas 25 tšk., Arnas Lubys 22 tšk., Paulius Počiuipa 20 tšk.

Atkaklaus ir permainingo mūšio pabaigoje "LSU - Atletas" įrodė savo pranašumą prieš BC "Jazz - Diremtą - 2" (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Banga" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Banga" ir toliau karaliauja "A" lygos Olimpe (2013 gegužės 28 d., antradienis, 23:36 val.)Antrajame kėlinyje įsisiūbavusi "Banga" patiesė "LSU - Atletą" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:32 val.)"Banga" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "BK Centre & Sporto manijos" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Banga" neturėjo didesnio vargo su Prienų "Rūdupiu KKSC" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"Bangos" pusryčiais tapo "Radijas Tau - Vertigo" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 13:12 val.)"Banga" nepaliko jokių vilčių "Radijui Tau & Vertigo" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:10 val.)"LSU-Baltai-2" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš prieniškių rankų (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:59 val.)"Sporto Manija & Ekodora" nutraukė "LSU - Baltų 2" pergalių seriją (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:43 val.)