ECCUA-FURNIKA vs KAUNO AUTOBUSAI (78:53)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 sausio 04 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"ECCUA - Furnika" neturėjo vargo su "ESS & Kauno Autobusai"

2012 sausio 04 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 3499

Trečiadienį, 30+ Sport Turas lygoje susitiko "ECCUA – Furnika" (šeimininkai) ir "ESS & Kauno Autobusai" (svečiai). Visas rungtynes užtikrintai pirmaudami lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu – 78:53 (24:10, 16:13, 21:9, 17:21).

Rungtynės prasidėjo labai lėtu, nerezultatyviu žaidimu ir sužaidus keturias minutes, rezultatas buv0 6:0. Svečiams pirmuosius taškus rungtynėse pelnė Aidas Vilpišauskas. Vėliau sekė šeimininkų spurtas 8:2. Iki ketvirčio pabaigos dar vieną atkarpą laimėjo šeimininkai – šįkart 10:5 ir po pirmo ketvirčio 24:10.

Antrąjį kėlinį 6:2 pradėjo ESS ir rezultatas aptirpo iki dešimties taškų. Po tris taškus apsikeitė abi komandos, kai keturis tuomet pridėjo šeimininkai. Kėlinį 7:4 pabaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių ECCUA persvara dar labiau išaugo – 40:23.

Trečiąjį kėlinį įspūdingai pradėjo šeimininkai 13:4 ir rezultatas jau 53:27. Šį kėlinį labai puolime strigo ESS vyrai ir sugebėjo surinkti vos devynis taškus. Tuo tarpu varžovams sekėsi kurkas geriau, jie pelnė 21 ir skirtumas tapo žeminantis – 61:32.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir jame komandos jau neskyrė tokio didelio dėmesio gynybai. Abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau po truputį ESS pradėjo artėti. Tačiau pavyti varžovų nepavyko ir sumažinus skirtumą iki šiek tiek padoresnio rungtynių pabaigos švilpukas užfiksavo lengvą ECCUA & Furnica ekipos pergalę rezultatu 78:53.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Po kalėdų kažkaip sunkus žaidimas buvo, bet daug žmonių susirinko, net ir tie kurių pernai nebuvo. Pakankamai nervingos tokios ir grubios rungtynės, bet nebuvo labai sunkios.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Marius Gadliauskas (20), Darius Baltrušaitis (17, 11 atk. kam., 5 išpr. pr.), Ričardas Brovka (14), Andrius Vinkauskas (10) taškų.

Pralaimėjusiems – Aidas Vilpišauskas (19), Tomas Stupuris (9, 5 išpr. pr.), Gediminas Pavelčikas (8, 16 atk. kam.) taškai.

"ECCUA - Furnika" neturėjo vargo su "Lesto" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:47 val.)"Eccua-Furnica" įveikė "ESS & Kauno Autobusai" ir pateko į finalą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Šernų" penketukas nugalėjo "Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" ekipą (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 15:46 val.)Šernai pranoko ESS & Kauno Autobusus (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 17:15 val.)"Eccua & Furnika" nepasigailėjo "Lesto" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)Makroflex nesunkiai susidorojo su nepilna sudėtimi žaidusiais ESS & Kauno Autobusai (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:22 val.)Andriaus Slavinsko tritaškiai rungtynių pabaigoje palaidojo "ESS & Kauno autobusai" ekipą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:16 val.)"ESS & Kauno Autobusai" įveikė "Lesto" ekipą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Eccua - Furnika" sutriuškino "Sporto Maniją & Ekodora 30+" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)