ECCUA-FURNIKA vs MAKROFLEX (77:66)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Eccua-Furnika“ įveikė "Makroflex" pasipriešinimą

2011 gruodžio 15 d., Ketvirtadienis, 00:08 val., peržiūros: 3474

Trečiadienį(12.14), Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko ""Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, kuriose „Eccua-Furnika“ (šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai) ekipos. Po ganėtinai atkaklios ir sunkios kovos, pergalę šventė aikštelės šeimininkai, kurie geriau sužaidė antrą rungtynių pusę. Rungtynių rezultatas – 91:43(24:24, 16:22, 19:4, 18:16).

Pirmą kėlinuką geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau žaidimas išsilygino. Svečių komanda savo žaidimą rėmė tolimais metimais, kurie gan neblogai krito, jų per šį kėlinį jie pataikė 5, 3 iš jų D.Milaknis. Rezultatas po kėliuko – 24:24.

Antrą kėlinį jau geriau pradėjo svečių komanda ir išlaikė tokį žaidimo rimtą visą kėlinį, šeimininkams šiame kėlinuke sekėsi sunkiau. Svečius į priekį šiame ketvirtyje vedė A.Knezys pelnęs 11 ir 16 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 40:46.

Trečias ketvirtis buvo tikra tragedija svečių komandai, šeimininkai, vedami I.Žygo, dominavo šiame kėlinuke. Jie laimėjo kelias atkarpas sausais rezultatais (10:0 ir 9:0), taip įgydami šiek tiek saugesnį pranašumą. Rezultatas po ketvirčio – 62:34.

Ketvirtajame kėlinuke vyko lygi kova, tačiau tai buvo naudinga tik šeimininkų ekipai, jie žaidė ramų, pozicinį krepšinį ir stengėsi išlaikyti pranašumą, o svečiai skubėjo, metė neparuoštus metimus ir tai jiems kėlė tik didesnių bėdų. Taigi rezultatas po rungtynių – 77:66.

Po rungtynių „Eccua-Furnika“ komandos treneris, Andrius Vinkauskas sakė: "Pradžioj varžovai daug pataikė, mes neapsigynėm, tai pirmus du kėlinius buvo sunkiau, o antroje pusėje gal varžovai labiau pavargo, nepasakyčiau, kad mes čia pradėjom kažką geriau daryti, tiesiog gal gynyboj geriau padirbėjom ir šiandien gavomės stipresni. Ačiū varžovams už žaidimą. “

„Makroflex“ komandos kapitonas, D.Juška sakė: „Pirmos varžybos, tai sunku. Kai kurie nuo vasaros nežaidę, tai nelengva, nebe 15 metų. Šiaip viskas neblogai, bet trečiam kėlinį paleidom vienu momentu ir paskui jau buvo sunku. Bet čia tik pirmo rato pirmos varžybos, tai manau bus daug gražių ir lygių varžybų.“

Rezultayviausi žaidėjai: „Eccua-Furnika“ - Ričardas Brovka 22 tšk., Irmantas Žygas 21 tšk., Darius Baltrušaitis 10 tšk

"Makroflex" - Darius Milaknis 22 tšk., Andrius Knezys 21 tšk., E.Bacevičius 11 tšk.

"Eccua-Furnica" įveikė "ESS & Kauno Autobusai" ir pateko į finalą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Eccua - Furnika" iškovojo dar vieną pergalę (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)Tritaškių "fiestoje" stipresni buvo "Makroflex" krepšininkai (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Makroflex" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Lesto" komandos (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Eccua & Furnika" nepasigailėjo "Lesto" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Šernai" rungtynių pabaigoje palaužė "Makroflex" komandą (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:59 val.)"Eccua & Furnikos" ekipa iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa turėjo pripažinti" Makroflex" pranašumą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Eccua - Furnika" rungtynių pabaigoje palaužė "Šernus" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:17 val.)"Makroflex" komanda iškovojo užtikrintą pergalę (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:37 val.)