KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs SPORTO MANIJA& EKODORA 30+ (32:81)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

Įspūdingą pergalę iškovojo "Sporto manija & Ekodora 30+"

2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 21:59 val., peržiūros: 3613

Kauno krepšinio mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport turas" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko "Kauno savivaldybė & Policija" (šeimininkai) ir "Sporto manija & Ekodora 30+" (svečiai) komandos. "Sporto manija & Ekodora 30+" ekipa nesunkiai nugalėjo mažai susirinkusius šeimininkus ir šventė pergalę rezultatu 32:81 (10:23; 7:17; 8:22; 7:19). Iškovoję trečiąją pergalę ir turintys penkis pralaimėjimus "Sporto manija & Ekodora 30+" komanda užima 6-ąją pogrupio vietą, o pralaimėjusi "Kauno savivaldybė & Policija" komanda patyrė trečiąją nesėkmę ir turėdami penkias pergales užima 3-ąją vietą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu svečių ekipos centro puolėjo Artūro Darašo dvitaškiu metimu, 0:2. Po taiklaus šeimininkų komandos žaidėjo Tado Simučio tritaškio "Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa priartėja iki minimumo 4:5. Po to seka svečių ekipos spurtas 14:0 ir kėlinio viduryje svečiai jau pirmauja 15 taškų pranašumu, 4:19. Kėlinio pabaigoje šeimininkų ekipai šiek tiek pavyksta sumažinti skirtumą, rezultatas po pirmojo kėlinio 10:23 svečių ekipos naudai.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradeda taikliu vienu iš dviejų Vytauto Augonio baudos metimu, 11:23. "Sporto manijos & Ekodoros 30+" ekipa spurtuoja 10:2 ir įpusėjus kėliniui pirmauja jau 20 taškų skirtumu. Svečiai žaidžia komandinį žaidimą, negaili perdavimų komandos draugams. Kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidę svečiai po dviejų kėlinių išeina ilsėtis turėdami 23 taškų pranašumą.

Trečiasis kėlinys prasideda taikliu vienu iš dviejų svečių akipos žaidėjo Roberto Turskio baudos metimu, sekančioje atakoje jis prideda taiklų dvitaškį, 17:43. Tris iš eilės sėkmingas atakas surengia šeimininkai, kurias užbaigia komandos kapitonas Andrius Kupčinskas, 23:43. Sekanti atkarpa priklauso svečiams, ją laimi sausai 14:0 ir įgyją rekordinę 34 taškų persvarą, 23:57. Kėlinį taikliu dvitaškiu metimu užbaigia "Sporto manijos & Ekodoros 30+" ekipos žaidėjas Kęstutis Masiulis. Po trijų kėlinių rezultatu 25:62 pirmauja svečių ekipa.

Paskutinysis ketvirtis tampa tik formalumu, tačiau ir jame dominuoja svečių ekipa. Šiame kėlinyje puikiai žaidžia svečių ekipos žaidėjas Ramūnas Šimanskas, pelnęs 11 iš 19 komandos taškų. Rungtynes taikliu dvitaškiu pabaigia "Sporto manijos & Ekodoros 30+" ekipos krepšininkas Kęsttis Masiulis, 32:81.

"Sporto manijos & Ekodoros 30+" komandoje išsiskyrė Remigijus Kulikauskas (14 tšk. 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Artūras Darašas (14 tšk. 9 atk. kam.), Ramūnas Šimanskas (12 tšk. 3 atk. kam.).

"Kauno savivaldybė & Policija" ekipoje pasižymėjo Tadas Simutis (13 tšk. 2 atk. kam.), Andrius Kupčinskas (6 tšk. 5 atk. kam., 5 išpr. praž.), Alvydas Vaina (5 tšk. 11 atk. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Modestas Vaškūnas kalbėjo :"Varžybų sėkmė buvo, kad jų nesusirinko, trumpas suolelis labai. Pavargo, o mes tada galėjom žaisti truputį laisviau. Kai pradėjom žaisti be jokios įtampos, be nervų, mum pradėjo sektis."

Pralaimėjusios ekipos treneris Raimundas Miladauskas kalbėjo :"Šiandien nesusirinkom, to pasekoje pralošėm.."

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 vasario 19 d., 22:38 val.

Kupcinskas trajakai 0/18 :) gal ir neblogai :)))))))

Anonimas2012 vasario 19 d., 22:36 val.

nepakrito merui siandien :(

30+ lygos atidarymo varžybose sunkią pergalę iškovojo "Sporto manija & Ekodora 30+" (2011 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:29 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasiekė sunkią pergalę prieš "Sporto Manija & Ekodora +30" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Eccua - Furnika" sutriuškino "Sporto Maniją & Ekodora 30+" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Sporto Manija & Ekodora 30+" nesunkiai įveikė "Lesto" komandą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:47 val.)"Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" be didesnio vargo įveikė "Sporto maniją & Ekodorą 30+" (2012 sausio 06 d., penktadienis, 22:33 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ sulaukė pasipriešinimo iš „Sporto Manija & Ekodora 30+“ , tačiau žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:26 val.)Visas rungtynes kontroliavę "Šernai" iškovojo pergalę (2012 kovo 02 d., penktadienis, 22:34 val.)Grupės lyderiai "ECCUA - Furnika" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2012 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)"Šernai" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)