KAUNO AUTOBUSAI vs ECCUA-FURNIKA (56:68)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 26 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Eccua-Furnica" įveikė "ESS & Kauno Autobusai" ir pateko į finalą

2012 balandžio 26 d., Ketvirtadienis, 22:31 val., peržiūros: 2481

Ketvirtadienį (04.26) Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšino 30+ lygos, "Sport turas" pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "ESS & Kauno Autobusai" (šeimininkai) ir "Eccua-Furnica" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo atkaklia kova, tačiau kėlinio viduryje svečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir laimėjo ketvirtį. Antrajame kėlinyje geriau atrodė "ESS & Kauno Autobusai", kurie sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo. Trečiajame kėlinyje vėlgi atkirtį davė "Eccua-Furnica", bei išsiveržė į priekį. Paskutiniajame kėlinyje savo pranašumą dar kartą įrodė "Eccua-Furnica", kas jiems leido laimėti rungtynes, bei patekti į finalą (56:68).

Pirmosios minutės buvo panašios abejoms ekipoms, šios pirmąją atkarpą sužaidė lygiosiomis (6:6). Netrukus svečiai pradėjo spurtą, kurio pasekoje išsiveržė į priekį 8 taškais į priekį. Pabaigoje "ESS & Kauno Autobusai" truputį sumažino deficitą (11:16).

Antrajame kėlinyje ekipos žaidė ne itin rezultatyviai. Didžiąją dalį priekyje išliko "Eccua-Furnica". Vis tik kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai sugebėjo surengti spurtą, kuris leido šiems sumažinti atsilikimą iki 1 taško (26:27).

Trečiajame kėlinyje ekipos apsikeitė 2 sėkmingomis atakomis, tačiau skirtumas nepakito. Įsibėgėjus ketvirčiui "Eccua-Furnica" sugebėjo pabėgti nuo savo persekiotųjų. Likusias minutes, komandos žaidė daugiau mažiau panašiai. Tai lėmė jog skirtumas nepakito ir pirmavo svečių ekipa (41:49).

Paskutiniajame kėlinyje ekipos žaidė labai nepastoviai. Jau po kelių minučių ekipas skyrė net 15 taškų. Kiek vėliau šeimininkų deficitas siekė net 21 tašką. Pabaigoje šie truputį priartėjo. To pergalei toli gražu nepakako, taigi susitikimą laimėjo "Eccua-Furnica" (56:68).

"Eccua-Furnica" komandoje išsiskyrė Irmantas Žygas (15 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Marius Gadliauskas (12 tšk. 10 atk.kam) Levas Ilijonskis (13 tšk. 7 atk.kam)

"ESS & Kauno Autobusai" komandos gretose rezultatyviausi buvo Gintautas Šlepikas (17 tšk. 8 atk.kam) Mindaugas Žalys (15 tšk. 5 atk.kam) Rimantas Juškevičius (13 tšk)

Po rungtynių "Eccua-Furnica" ekipos treneris teigė: "Džiaugtis galime, kad finale esame. Tikėjome, kad gali taip įvykti ir pavyko. Tik šiandien sunkiai žaidėsi, miegojom gal truputį. Žaidimas nesisekė, tik apsigynėme geriau, o varžovams visiškai nesisekė".

"ESS & Kauno Autobusai" komandos vadovas kalbėjo: "Varžybos skirtingos nei vakar buvo. Tada vyrai kovojo 2 kėlinius ir buvo, kad pirmavome. Na, pritrūko labai taiklumo, dar labai trūko žaidėjų. Galima sakyt, viso startinio penketo nebuvo, na, bet visi turi svarbias priežastis,o toks gyvenimas. Priešininkai buvo stiprūs, visą sezoną demonstravo gerą ir stabilų žaidimą ir linkime jiems sėkmės finale".

"ECCUA - Furnika" neturėjo vargo su "ESS & Kauno Autobusai" (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)"ESS & Kauno Autobusai" įveikė "Lesto" ekipą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Eccua-Furnika“ įveikė "Makroflex" pasipriešinimą (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Šernų" penketukas nugalėjo "Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" ekipą (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 15:46 val.)Andriaus Slavinsko tritaškiai rungtynių pabaigoje palaidojo "ESS & Kauno autobusai" ekipą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:16 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse "Eccua - Furnika" sutriuškino "Energijos sistemų servisą & Kauno autobusų" ekipą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 02:38 val.)Šernai pranoko ESS & Kauno Autobusus (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 17:15 val.)"Eccua - Furnika" iškovojo dar vieną pergalę (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)"Eccua & Furnika" nepasigailėjo "Lesto" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:54 val.)