„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame komandas registruotis 2020/2021 metų 17-osioms Kauno krepšinio lygos pirmenybėms!2021 rugsėjo 22 d., Trečiadienis, 19:38 val.; peržiūros: 1161

NaujienaKomentarai

Kauno krepšinio lyga skelbia komandų registracijos pradžią naujam 2021/2022 metų sezonui bei kviečia dalyvauti pirmenybėse.

Praėjusiame sezone dėl sudėtingos COVID-19 pandeminės situacijos šalyje, lygai teko stabdyti visas suplanuotas pirmenybių rungtynes. Šiemet tikimės kad pavyks išvengti tokio paties scenarijaus kaip pernai metais, ir visi galėsite sėkmingai varžytis krepšinio aikštelėse.

Žinoma pandemija kažkiek keičia dalyvavimo sąlygas, ir viena iš jų, visi dalyviai privalo turėti galimybių pasą iki naujo įstatymo dėl pandemijos. Žaidėjas, neturintis galimybių paso, pirmenybėse dalyvauti negali.

Lyga, jau skaičiuojanti 17-ka gyvavimo metų, užima gana svarbią vietą Kauno krepšinio mėgėjų tarpe ir tai atspindi jau eilę metų nusistovėjęs gausus komandų skaičius, kurios dalyvauja pirmenybėse. Tiesa, pandemija kiek pakoregavo dalyvių aktyvumą, tačiau tikimės, kad jis pilnai neišblėso ir šiemet vėl pavyks pasiekti "ikipandeminį" komandų skaičių.

Šiemet visų vėl lauks jau įprastu dalyku tapusi „on-line“ statistika, kuri bus pildoma absoliučiai visose rungtynėse. Tai labai patogus būdas visiems lygos dalyviams per savo kompiuterį namuose ar per išmanųjį telefoną stebėti pasirinktų krepšinio rungtynių įvykius realiu laiku. Žinoma Jūsų taip pat lauks kiekvienų rungtynių aprašymai, varžybų dalyvių interviu ir daugelis kitų dalykų.

Naujame sezone bus pateikiama daug trumpų video reportažų bei atliekami daugelio rungtynių foto reportažai. Filmuojamos bus pasirinktinai įdomesnės rungtynės kartu su komentatoriais. Verta paminėti kad lygos video transliuotojų komanda bei komentatorių paslaugomis jau keli metai naudojasi ir Lietuvos moterų krepšinio lyga, Regionų krepšinio lyga bei kt.

Bus tęsiama rubrika „Dienos rungtynės“, kurioje bus aprašyti įdomiausi tos dienos susitikimai, bus pateiktos rungtynių prognozės bei analizės. Taip pat lygos statistikos analitikai aprašys turnyrinės lentelės padėtis bei atkrintamųjų varžybų prognozes.

Lyga daug dėmesio skirs teisėjų bei sekretoriato kokybiškam darbui. Pasirinktose rungtynėse vyks peržiūros, kur komisarai stebės personalo darbą ir jie bus atitinkamai įvertinti.

Kodėl verta žaisti Kauno krepšinio lygoje?

• Palankios startinių mokesčių kainos;
• Didelis rungtynių skaičius;
• Daug lygiaverčių komandų;
• Įvairios komandų pajėgumų grupės;
• Kompiuterizuota statistika „on-line“ režimu;
• Kiekvienų rungtynių aprašymas ir interviu;
• Tiesioginės video transliacijos internetu su komentatoriais;
• Video ir foto reportažai;
• Galimybė atstovauti KKL rinktinę Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos (IABL) ir Europos Alternatyvios krepšinio lygos (EABL) pirmenybėse;

2021/2022 metų sezono programa:

• Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyrai (2021m. rugsėjo-lapkričio mėn.);
• Kauno krepšinio lygos pirmenybės (2021m. spalio mėn. – 2022 gegužės mėn.);
• „Basketnews.lt Lietuva“ taurės 9 ir 10-12 klasių turnyras (2022m. sausio – gegužės mėn.);
• Pavasario "Sportturas" taurės turnyras (2022m. kovo – gegužės mėn.);
• „Laikinosios sostinės“ taurės turnyras (2022m. balandžio – birželio mėn.).
• „TOPsport Ghetto King“ 1x1 taurės turnyras (2021m. spalio mėn. – 2022m. balandžio mėn.).

Papildomi 2021/2022 metų turnyrai:

• Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos pirmenybės (IABL) (Jei leis COVID-19 situacija) (2021m. spalio – 2022m. birželio mėn.);
• Europos alternatyvios krepšinio lygos pirmenybės (EABL) (Jei leis COVID-19 situacija) (2021m. spalio – 2022m. birželio mėn.);
• Dipolio taurės turnyras (dalyvauja atskirų lygų čempionai) (2022m. gegužės mėn.);
• Lietuvos įmonių stipriausios komandos taurės turnyras;
• Kiti mažesni krepšinio turnyrai.

2021/2022 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybės bus vykdomos 5-iuose čempionatuose:

• KKL A-B lyga
• KKL C lyga
• KKL Įmonių lyga
• KKL 30+ lyga

A-B lyga

Tai stipriausia Kauno krepšinio lygos grupė. A-B lygos pirmenybėse komandos pogrupyje sužais du ratus ir nuo atkrintamųjų ketvirtfinalio etapo, paaiškės kurios komandos varžysis dėl A ir B lygų atskirų apdovanojimų. Pralaimėjusios ketvirtfinalio seriją komandos toliau liks kovoti dėl B lygos apdovanojimų, o laimėjusios ketvirtfinalio seriją komandos varžysis dėl A lygos apdovanojimų. A-B lygos pirmenybės startuos spalio mėnesio pabaigoje – lapkričio mėnesio pradžioje.

Nuostatai

C lyga

Jau eilę metų C lygos pirmenybėse dalyvauja gausiausias krepšinio komandų skaičius Kauno mieste. Tikimasi šiame sezone panašaus "ikipandemino" komandų skaičiaus.

C lyga skirta "TIKRIEMS" krepšinio mėgėjams, kadangi joje uždrausta dalyvauti aukštesnio meistriškumo komandoms. Ypač laukiamos naujos komandos, kurios nelaiko savęs labai pajėgiomis ekipomis, kadangi susirenka pasižaisti tik savo draugų rate pvz. kiemo aikštelėje ar kur kitur ir tokių komandų yra gana daug. Jos kaip ir norėtų dalyvauti pirmenybėse, tačiau prisibijo kitų komandų, manydamos kad jos bus sutriuškintos. Tačiau tokia nuomonė yra klaidinga. Tokios komandos čia tikrai suras daug lygiaverčių varžovių ir joms pavyks pasiekti ne vieną pergalę. Lygoje daugelis komandų yra panašaus pajėgumo ir iš anksto sunku prognozuoti kuri iš jų bus stipresnė. Organizatoriai, siekdami užtikrinti tvarką bei nuostatų laikymosi, griežtai stebės žaidėjų meistriškumų atitikimą nuostatams, bei jų migraciją iš kitų komandų.

Lygoje bus pritaikyta atnaujinta varžybų sistema. Po dviejų ratų pirmenybes baigdavo tik pačios silpniausios komandos. Kitos komandos patekusios į atkrintamųjų etapą, nuo aštuntfinalio turėdavo vieną galimybę suklysti iki pat pusfinalių t.y. pralaimėjusios kažkurį iš etapų, komandos likdavo kovoti dėl Mažosios taurės. Ši sistema buvo labai teigiamai įvertinta dalyvių ir atsižvelgiant į tokius atsiliepimus, sistema bus taikoma ir šiame sezone.

Nuostatai

"Įmonių" lyga

„Įmonių“ lyga skirta įmonių ir organizacijų darbuotojams. Džiugu, kad šiemet organizatoriai vėl sulaukė prašymų iš naujų įmonių krepšinio komandų dalyvauti pirmenybėse. Prognozuojama. kad komandų skaičius turėtų išlikti panašus kaip ir ankščiau.
Įmonių kaip ir C lygoje bus taikoma kaip ir ankščiau atnaujinta sistema kuri susilaukė daug teigiamų atsiliepimų. Šiemet taip pat planuojama taikyti panašią varžybų sistemą.

Nuostatai

30+ lyga

Šiai lygai tai jau bus 11-asis sezonas. 30+ lygoje gali žaisti 1991 m. ir ankščiau gimę krepšininkai. Ji skirta žaidėjams, kuriems jau per sunku žaisti prieš jaunesnius varžovus aikštelėje ir jiems yra smagiau pasigalynėti su savo bendraamžiais.
Komandoms nebūtina turėti savo sporto salės, rungtynes bus galima žaisti lygos paskirtoje salėje, tik reikės už tuos kartus susimesti su varžovu už salės nuomą.

Nuostatai

Kviečiame visas komandas registruotis į naująsias 2021/2022 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybes. Komandos, norinčios dalyvauti, turi užpildyti registracijos anketa, kuri yra patalpinta nuostatuose, sumokėti startinį mokestį, bei iki pirmų rungtynių atsiimti licencijas.

Registracija vyks iki 2021m. spalio 17d., tačiau registracija gali būti sustabdyta ankščiau laiko arba pratęsta.

Linkime visiems gero krepšinio!

Laukiame paraiškų adresu info@kkl.lt
Daugiau informacijos tel. +370 676 96000

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu