DNC prekyba vs Timac Agro ‒ LSMU (109:86)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 857

Trečiadienį, kovo 4 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos reguliariusios rungtynės tarp šeimininkų: „DNC prekyba“ bei svečių- „Timac Agro‒ LSMU“. Visas rungtynes kontrolę laike šeimininkai, šventė lengvą pergalę, rezultatu: 109:86 (33:13, 33:22, 31:27, 12:24).

Pirmajame kėlinyje „DNC prekyba“ iš kart perėmė kontrolę. Geras šeimininkų pataikymas iš dvitaškio (64%) bei tritaškio (45%) zonos leido po pirmojo kėlinio įgyti dviženklį pranašumą- 33:13. Antrajame kėlinyje A. Gedmino šou iš tritaškio zonos (4/5), leido šeimininkams ir toliau didinti skirtumą tarp komandų. Rezultatas po antrojo kėlinio- 66:35.

Trečiajame kėlinyje G. Babrausko ir D. Bakano geras žaidimas puolime, leido sumažinti „Timac Agro‒ LSMU“ deficitą. Tačiau „DNC prekyba“ neatsipalaidavo, gerai dalindavosi kamuoliu bei toliau laikė rungtynes savo rankose. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas. Triuškinančią persvarą turėje šeimininkai, nepaleido jos iš rankų bei šventė lengvą pergalę, rezultatu: 109:86.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„DNC prekyba“ ir antrą kartą susitvarkė su „Timac Agro ‒ LSMU“ bei žengė į 30+ lygos finalą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)Trečiąją „30+“ lygos vietą iškovojo „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 16:09 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)