Night Club Basement (s) vs Šilainiai (102:69)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night Club Basement (s)“ pasiekė triuškinamą pergalę

2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 699

Trečiadienį, Sausio 8 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio“ salėje įvyko „30+” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Night Club Basement (s)“ bei svečių „Šilainiai“. Jau pirmoje rungtynių pusėje „Night Club Basement (s)“ nesunkiai susikrovė gan didelį pranašumą ir po ilgosios pertraukos jiems beliko tik formalumas.

Nuo pat rungtynių pradžios „Night Club Basement (s)“ pradėjo rinkti greitus taškusi o „Šilainių“ ekipai niekaip nesisekė stabdyti varžovų greitų atakų ir po pirmo ketverčio šeimininkai pirmavo dviženkliu pranašumu – 30:9.

Antrame ketvirtyje šeimininkai ir toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o „Šilainių“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo, jiems vis sunkiai sekėsi rinkti taškus. TIk ketverčio pabaigoje svečiai atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašumas – 44:26.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelės nepasikeitė. „Night Club Basement (s)“ ir toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. Likus žaisti mažiau negu dviems minutėms svečiai dar bandė žaisti ir mažinti rezultatą, tačiau vistiek jiems pavyko sušvelnino skirtumą iki 16 taškų – 60:44.

Ketvirtajame ketvertį “Šilainių” komandai vis dėl to nepavyko pakovoti dėl pergalės. „Night Club Basement (s)“ komanda dar labiau padidino skirtumą, pasiekė 100 taškų ribą ir laimėjo pergalę rezultatu 102:69.

„Night Club Basement“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:25 val.)Night Club Basement lengvai įveikė UNO krepšininkus (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)Puikiai besipriešinę „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)