UNO vs Timac Agro‒ LSMU (79:45)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 37

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Timac Agro – LSMU“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, o „Timac Agro – LSMU“ pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus kėlinukui ( 10:2). „UNO“ toliau nestabdė apsukų ir svečiai buvo priversti išnaudoti antrą minutės pertraukėlę, o „UNO“ pasiekė 15 taškų pranašumą (21:6). Antrame kėlinyje „UNO“ toliau nestabdė apsukų prieš varžovus, o „Timac Agro – LSMU“ niekaip neišlipo iš duobės ir komandas skyrė 23 taškai – 36:13.

Po ilgosios pertraukos „Timac Agro – LSMU“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo, o „UNO“ užtikrintai žingsniavo link pergalės ir aikštelės šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 79:45 (21:6, 15:7, 19:6, 24:26)

„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „UNO“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)Įtemtose 30+ lygos rungtynėse: Timac Agro‒ LSMU komandos pergalė prieš Siusk.lt krepšininkus (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 00:01 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)Negausiai susirinkę „Dumblas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 14:32 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu