UNO vs Timac Agro ‒ LSMU (79:45)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 892

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Timac Agro – LSMU“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, o „Timac Agro – LSMU“ pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus kėlinukui ( 10:2). „UNO“ toliau nestabdė apsukų ir svečiai buvo priversti išnaudoti antrą minutės pertraukėlę, o „UNO“ pasiekė 15 taškų pranašumą (21:6). Antrame kėlinyje „UNO“ toliau nestabdė apsukų prieš varžovus, o „Timac Agro – LSMU“ niekaip neišlipo iš duobės ir komandas skyrė 23 taškai – 36:13.

Po ilgosios pertraukos „Timac Agro – LSMU“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo, o „UNO“ užtikrintai žingsniavo link pergalės ir aikštelės šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 79:45 (21:6, 15:7, 19:6, 24:26)

„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„DNC prekyba“ ir antrą kartą susitvarkė su „Timac Agro ‒ LSMU“ bei žengė į 30+ lygos finalą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Siusk.lt“ minimaliu skirtumu įveikė „UNO“ ekipą (2020 sausio 10 d., penktadienis, 20:58 val.)Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)Trečiąją „30+“ lygos vietą iškovojo „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 16:09 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:45 val.)