Night Club Basement (s) vs DNC prekyba (88:93)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą

2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 721

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Night Club Basement“ ir „DNC prekyba“.

Rungtynės prasidėjo „DNC prekyba“ sausa atkarpa 11:0, tačiau „Night Club Basement“ ekipai pavyko atsigauti puolime, bet niekaip nesusitvarkė su varžovų aukštaūgiais gynyboje. Per likusį laiką šeimininkai smeigė tritaškių meti„Night Club Basement“ ekipai mų ir skirtumas ištirpo iki 5 taškų ( 17:22). Antrame kėlinyje „Night Club Basement“ puolimą statė tik ant tolimų metimų, o svečiai buvo išradingesni puolime ir komandas jau skyrė dviženklis pranašumas, rezultatas po dviejų kėlinių – 31:46

Po ilgosios pertraukos „Night Club Basement“ ekipai prireikė poros minučių įsivažiuoti ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tik 10 taškų. Po minutės pertraukėlės ( „DNC prekyba“) svečiai atsakė spurtu 7:0 ir komandos vėl skyrė 15 taškų. Ketvirčio pabaigoje „Night Club Basement“ pasinaudojo chaosu aikštelėje ir sumažino skirtumą iki 5 taškų ( 61:66). Lemiamame kėlinyje „DNC prekyba“ toliau demonstravo puikų pataikymą iš tolimos distancijos,o „Night Club Basement“ nepavyko suregzti spurto ir svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 88:93 (17:22, 14:24, 30:20, 27:27)

Puikiai besipriešinę „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą. (2020 vasario 21 d., penktadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Night Club Basement“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)