Šilainiai vs Night Club Basement (s) (82:115)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 18:25 val., peržiūros: 660

Sausio 26 dieną, 13:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Night Club Basement“ (svečiai). Vos penkiese susrinkę „Šilainių“ krepšininkai neturėjo galimybių rimčiau darbuotis gynyboje, praleido net 22 tritaškius metimus ir turėjo pripažinti svečių pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:115 (21:22, 22:34, 19:32, 20:27).

Rungtynių pirmasis kėlinukas buvo gana lygus, nors „Šilainiai“ sėkmingai atsilaikė, tačiau neturint nei vieno keitimo anksčiau ar vėliau komandos žaidimas išsiderina. Būtent taip nutiko antrojo ketvirčio metu, kuomet šeimininkai visiškai nesugaudė varžovų snaiperių, o vien per antrąjį kėlinuką „Night Club Basement“ pataikė net 8 tritaškius ir tai leido jiems užtikrintai pirmauti rezultau 43:56.

Po ilgosios pertraukos „Night Club Basement“ liko ištikimi sau ir toliau drąsiai atakavo iš toli, dažnai tokį sprendimą pasirinkdami net ir greitos atakos metu. „Šilainių“ puolimas veikė visai neblogai, komanda surinko 82 taškus, tačiau vis viena pralaimėjo triuškinamu skirtumu. Nesulaikomas „Night Club Basement“ ekipos puolimas leido jiems pasiekti pergalę rezultatu 82:115.

Darius Petrauskas („Night Club Basement“):

„negalim sakyti, kad pergalė buvo lengva, reikėjo darbuotis gynyboje, šiandien gerai pataikėme, o ir varžovai susirinko negausiai“.

„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Night Club Basement“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Night Club Basement (s)“ pasiekė triuškinamą pergalę (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)Puikiai besipriešinę „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)Night Club Basement lengvai įveikė UNO krepšininkus (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)