Timac Agro ‒ LSMU vs Šilainiai (79:76)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Timac Agro‒ LSMU“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą

2020 rugsėjo 09 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 767

Trečiadienį, rugsėjo 9 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko "30+" lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp "Timac Agro‒ LSMU" penketuko bei "Šilainiai" krepšininkų. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas ketvirtfinalyje, o pirmosiose rungtynėse prieš pusmetį, po atkaklios kovos pergalę buvo iškovoję "Šilainiai".

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai, vienos komandos taiklius metimus keitė kitos ekipos taškai, o įpusėjus pirmajam kėliniui rezutatas buvo lygus 14:14. Ir toliau kėlinuke vyko kova taškas į tašką ir tik paskutinę ataką V. Kapočiaus tritaškis leido "Šilainiai" ekipai po pirmo kėlinio būti priekyje 22:25.

Antrojo kėlinio viduryje atsilikinėdamo keturiais taškais, "Šilainiai" surengė nedidelį spurtą 8:0 ir vėl išsiveržė į priekį. Visgi, kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė "Timac Agro‒ LSMU" penketukas, kuris sugebėjo persverti rungtynių rezultatą ir įpusėjus susitikimui minimalia persvara pirmauti 45:44.

Trečiajame kėlinuke "Šilainiai" pabandė perimti iniciatyvą, tačiau šeimininkai niekaip neleido svečiams toliau pabėgti. Po trijų kėlinių minimali "Šilainiai" ekipos persvara 59:60.

Rungtynių pabaigoje vyko tikra drama – "Šilainiai" likus dviem su pusė minutėms dar pirmavo penkiais taškais, tačiau "Timac Agro‒ LSMU" rungtynių pabaigoje spurtavo 8:0 ir pirmavo trimis taškais. Paskutinę ataką turėjo „Šilainiai“, tačiau V. Danuso mestas tolimas metimas buvo netaiklus. Pergalė leido "Timac Agro‒ LSMU" ekipai išlyginti serijos rezultatą. Galutinis susitikimo rezultatas 79:76 (22:25, 23:19, 14:16, 20:16).

Vitoldas Kapočius

30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:45 val.)Įtemtose 30+ lygos rungtynėse: Timac Agro‒ LSMU komandos pergalė prieš Siusk.lt krepšininkus (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „UNO“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Dumblas“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:36 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)