UNO vs Siusk.lt (78:50)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Siųsk.lt“ ekipą

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 21:43 val., peržiūros: 685

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Siųsk.lt“

Rungtynės prasidėjo „UNO“ sausa atkarpa ir prabėgus 6 minutėms rezultatas buvo 10:0, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. „Siųsk.lt“ pirmuosius taškus pelnė tik likus dviems minutėms ir toliau nestabdė apsukų, kur skirtumas ištirpo iki 10 taškų ( 18:8). Antrame kėlinyje „Siųsk.lt“ ekipos puolimas atsigavo, tačiau „UNO“ toliau palaikė tempą ir išsaugojo susikrautą pranašumą – 36:24

Po ilgosios pertraukos „UNO“ toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute tik didino pranašumą prieš varžovus. A.Zareckas kėlinuko pabaigoje gavo antrą nesportinę pražangą ir svečiai liko tik penkiese ( 60:31). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „UNO“ ekipai beliko tik išsaugoti pranašumą ir įsirašyti pergalę į sąskaitą. Galutinis rezultatas – 78:50 (18:8, 18:16, 24:7, 18:19)

Po laimėtų rungtynių „UNO“ ekipos treneris, G.Šuklevičius, teigė:

„Gynyba. Gerai gynėmės, atsivėrėme varžovus. Pataikėme, o varžovai šiandien prametė.“

Negausiai susirinkę „Dumblas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 14:32 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos įveikė „Siusk.lt“ komandą (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:19 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Sporto manija“ panaikino penkiolikos taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „UNO“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:59 val.)„DNC prekyba“ sezono pratęsime dar kartą įveikė „Siusk.lt“ ir žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 06 d., sekmadienis, 22:09 val.)