Timac Agro ‒ LSMU vs Dumblas (71:79)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 18:50 val., peržiūros: 840

Sausio 26 dieną įvyko „30+“ lygos „Furkinos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Timac Agro‒ LSMU“ priemė svečius „Dumblą“. „ Timac Agro ‒ LSMU“ buvo iškovoję šešias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „ Dumblas“ buvo iškovoję keturias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė „Dumblas“ (0:2). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė keturi taškai (3:7). Vėliau komandų puolimas buvo užstrigęs. Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo nepakitęs. Septintą minutę komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (6:10). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „ Timac Agro‒ LSMU“ (6:15). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „ Timac Agro‒ LSMU“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų (14:19).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (16:21). Netrukus skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (21:24), o „Dumblas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės tritaškį pataikė „Dumblas“ (21:27). Šeštą minutę skirtumas sumažėjo iki vieno taško (28:29). Vėliau geriau žaidė „Dumblas“, kuris kėlinio paskutinėmis minutėmis padidino pranašumą. „ Timac Agro‒ LSMU“ su antro kėlinio paskutine sirena pataikė tritaškį. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo 35:47.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė trylika taškų (38:51). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik septyni taškai (46:53), o minutės pertraukėlės paprašė „Dumblas“. Aštuntą minutę „ Timac Agro‒ LSMU“ priartėjo prie varžovų iki trijų taškų (54:57). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Dumblas“ (56:62). Kėlinio pabaigoje „ Timac Agro‒ LSMU“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (63:64).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes nei vienai komandai nepavyko rezultatyviai užbaigti atakų. Trečią minutė pirmą kartą rungtynėse į priekį išsiveržė šeimininkai (65:64). Prasidėjus šeštai minutei antras „ Timac Agro‒ LSMU“ žaidėjas gavo penktą pražangą, po kurios „ Timac Agro‒ LSMU“ aikštėje liko keturiese. Likus dviem su puse minutės iki kėlinio pabaigos rezultatas tapo lygus (71:71). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Dumblas“ ir iškovojo pergalę rezultatu 71:79.

„Dumblas“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:36 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)„DNC prekyba“ ir antrą kartą susitvarkė su „Timac Agro ‒ LSMU“ bei žengė į 30+ lygos finalą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)Trečiąją „30+“ lygos vietą iškovojo „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 16:09 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)