Timac Agro ‒ LSMU vs Dumblas (78:58)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 17:40 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 21:18 val., peržiūros: 891

Sekmadienį, lapkričio 17 diena, LSMU sporto centro salėje įvyko 30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės tarp šeimininkų: „Timac Agro‒ LSMU“ bei svečių- „Dumblas“. Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę šeimininkai, šventė užtikrintą pregalęm, rezultatu: 78:58 (20:16, 13:21, 29:8, 16:13).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos. Šeimininkai metė geriau dvitaškius (6/11) prieš (2/9), svečiai- tritaškius(4/9) prieš (1/4).To pasekoje,rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo apyligis (20:16). Antrajame kėlinyje geras N. Gursko ir R. Šiumetos duetas leido po antrojo kėlinio persverti rezultatą į svečių pusę (33:37).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai įjungė penktą pavarą ir pradėjo skuosti į priekį. M. Petrausko ir M. Laukaitčio taiklūs tritaškiai, bei dvitaškiai metimai, leido „Timac Agro‒ LSMU“ laimėti kėlinį (29:8) ir po trijų kėlinių susikrauti 17 taškų pranašumą. (62:45). Kėtvirtajame kėlinyje šeimininkai žaidė susikoncentravę į pergalę, todėl neįšvaistė turėto pranašumo ir šventė pergalę, rezultatu: 78:58.

Įtemtose 30+ lygos rungtynėse: Timac Agro‒ LSMU komandos pergalė prieš Siusk.lt krepšininkus (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 00:01 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)