UNO vs Sporto manija (60:69)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Sporto manija“ panaikino penkiolikos taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „UNO“

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 21:59 val., peržiūros: 767

Trečiadienį, gruodžio 18 d., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos 30+ lygos rungtynės tarp „UNO“ (1-5) ir „Sporto manija“ (5-0) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „UNO“ kepšininkai, kurie įpusėjus pirmam kėlinukui nutolo 12:5. Ir toliau sunkiai rinkę taškus „Sporto manijos“ krepšininkai kėlinio pabaigoje dėl diskvalifikacines pražangos prarado vieną lyderių E. Stanionį, o tuo pasinadoję šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo dviženkliu pranašumu 21:10.

Antrajame kėlinyje „Sporto manija“ pabandė priartėti prie varžovų, bet tada du tritaškius smeigė A.Olberkis ir „UNO“ vėl nutolo. Tačiau svečiai kėlinio pabaigoje po K. Petrausko tolimo metimo kiek aptirpdė savo deficitą. Po dviejų kėlinių – 35:28.

Trečiajame kėlinyje „Sporto manija“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir labai greitai išlygino rungtynių rezultatą sumetus T. Lukauskui keturis baudų metimus (41:41). Antroje kėlinio pusėje svečiai suaktyvino gynybą, leido „UNO“ įmesti tik du taškus ir po trijų kėlinių jau pirmavo 43:52.

Ketvirtame kėlinyje „Sporto manija“ neleido arčiau priartėti šeimininkų krepšininkams, užtikrintai pabaigė rungtynes ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 60:69 (21:10, 14:18, 8:24, 17:17).

G.Šuklevičius („UNO“):

„Išsimušėme iš žaidimo ritmo, neapsigynėme ir pralaimėjome.“

„Sporto manija“ atsigavo antrajame ketvertį ir iškovojo pergalę (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Sporto manija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)Negausiai susirinkę „Dumblas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Siųsk.lt“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)