Kauno technologijos universitetas vs Siusk.lt (54:59)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Geriau sužaistas ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Siusk.lt“ pergalę

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 18:53 val., peržiūros: 689

Gruodžio 1 dieną, 17:15 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Kauno technologijos universitetas“ (šeimininkai) ir „Siusk.lt“ (svečiai). Nors iki ilgosio pertraukos abi komandos žaidė labai lygiai, tačiau ketvirtame kėlinuke „Kauno technologijos universitetas“ pataikė vos vieną metimą iš žaidimo ir turėjo pripažinti „Siusk.lt“ komandos pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 54:59 (13:14, 17:14, 14:17, 10:14).

Rungtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, žaidėjai sunkiai rinko taškus, o žaidimas vyko taškas į tašką. Ne ką rezultatyviau ekipos žaidė ir antrojo kėlinuko metu, o pirmaujanti pusė keitėsi ne vieną kartą. Prasidedant ilgajai pertraukai priekyje dviejų taškų atstumu buvo „Kauno technologijos universitetas“ 30:28.

Antroje rungtynių dalyje komandos ir toliau liko ištikimos sau ir taškus rinko labai sunkai, vis tik ketvirtame kėlinuke „Siusk.lt“ sugebėjo pademonstruoti puikią gynybą ir varžovams taškų iš žaidimo pelnyti neleido net 9 minutes. Galiausiai svečių pranašumas padėjo komandai išlikti rungtynių lyderiais paskutinėmis minutėmis ir išlaikyti pergalę savo rankose 54:59.

Mindaugas Čižas („Siusk.lt“):

„pagaliau susirinkome gausiau, aštuoniese, o varžovai taip pat kiek žinau buvo be kelių savo lyderių. Labai džiaugemės pagaliau pasiekę pergalę šiais metais.“

Nerezultatyviose rungtynėse „Siusk.lt“ susidorojo su „Dumblu“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„DNC prekyba“ sezono pratęsime dar kartą įveikė „Siusk.lt“ ir žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 06 d., sekmadienis, 22:09 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos įveikė „Siusk.lt“ komandą (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)Šilainiai nesunkiai įveikė Siusk.lt krepšininkus (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 18:46 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos įveikė „KTU“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)