Šilainiai vs Dumblas (98:72)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

Šilainiai be didesnių problemų susitvarkė su Dumblo krepšininkais

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 711

KKL 30+ lygos rungtynėse susitiko vietos Šilainiai bei jų varžovai – Dumblas. Abi komandos turnyrinėje lentelėje yra šalia viena kitos, tad tiek šeimininkai, tiek svečiai žinojo šių rungtynių svarbą.
Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo ramaus pobūdžio krepšiniu abiejose aikštės pusėse. Komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau laikui bėgant taiklesnį pataikymo procentą pademonstravę Šilainių vyrukai solidžiu skirtumu išsiveržė į priekį bei sugebėjo išlaikyti turimą pranašumą iki pat ilgosios pertraukos.
Trečiasis kėlinukas prasidėjo dviženkle šeimininkų persvara bei fantastišku tritaškių lietum. Vieną po kito tolimus metimus sėkmingai šveitę Šilainiai trečio ketvirčio metu pataikė net penkis tritaškius, o skirtumas tarp komandų vienu metu buvo peržengęs net dvidešimties taškų ribą. Stiprią šeimininkų puolimo bangą atlaikę Dumblo krepšininkai pademonstravo tvirtą charakterį ir kėlinio pabaigoje sušvelnino atsilikimą iki 14-os taškų. Paskutinių dešimties minučių metu abi komandos nesidrovėjo rodyti savo emocijų. Puikiai puolime kamuoliu besidalinę aikštės šeimininkai pademonstravo šaltus nervus bei be didesnių problemų užbaigė šias rungtynes pergalingai.

Dumblas

Lukas Steikūnas
21 taškas

Deimantas Baltrušis
18 taškų

Arūnas Kalnutis

Komandos Šilainiai žaidėjo Vitoldo Kapočiaus komentaras: „Pergalę lėmė kibi gynyba. Turėjom ilgą suolą, tad galėjom tolygiai visiem išskirstyti laiką bei aktyviai gintis. Savo darbą atliko tiek aukštaūgiai, tiek gynėjai.“

Šilainiai nesunkiai įveikė Siusk.lt krepšininkus (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 18:46 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„UNO“ gana lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 16:27 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Šilainiai“ antroje pusėje nusileido „Sporto manija“ (62:76) (2019 lapkričio 02 d., šeštadienis, 02:18 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos įveikė „KTU“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)Negausiai susirinkę „Dumblas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Night Club Basement (s)“ pasiekė triuškinamą pergalę (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:16 val.)