Timac Agro ‒ LSMU vs UNO (79:70)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 18:45 val., peržiūros: 752

Vasario 2 dieną 30+ lygos „Furnikos“ pirmenybių reguliariojo sezono rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ Timac Agro‒ LSMU“ priemė svečius „UNO“. „ Timac Agro‒ LSMU“ buvo iškovoję šešias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „UNO“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „ Timac Agro‒ LSMU“, kurie sužaidus pirmas dvi minutes pirmavo rezultatu 7:0. Baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus rungtynėse pelnė „ UNO“ (7:2). Aštuntą minutę skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų (15:4). Netrukus tritaškį pataikė „ Timac Agro‒ LSMU“, o minutės pertraukėlės paprašė „UNO“ (18:4). Kėlinio pabaigoje dviženklį pranašumą išlaikė „ Timac Agro‒ LSMU“ (23:12).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes šeimininkai gynėsi be klaidų, o patys pelnė šešis taškus, po kurių minutės pertraukėlės paprašė „UNO“ (29:12). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė trylika taškų (31:18). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „ Timac Agro‒ LSMU“ (39:24). Kėlinio pabaigoje puikiai žaidė „UNO“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų (39:34).

Sužaidus dvi trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (42:37). Pirmus taškus kėlinyje „ Timac Agro‒ LSMU“ pelnė tik prasidėjus ketvirtai minutei (43:40). Šeštą minutę skirtumas buvo padidėjęs iki šešių taškų (48:42). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė „ Timac Agro‒ LSMU“, jiem pavyko padidinti persvarą iki šešiolikos taškų (66:52).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė keturiolika taškų (69:55). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė penkiolika taškų (73:58). Kėlinio antrje pusėje „ Timac Agro‒ LSMU“ žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 79:70.

„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Siusk.lt“ minimaliu skirtumu įveikė „UNO“ ekipą (2020 sausio 10 d., penktadienis, 20:58 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „UNO“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:48 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 20:31 val.)30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)