Šilainiai vs Timac Agro ‒ LSMU (83:76)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Šilainiai“ ekipos pergalė prieš „Timac Agro‒ LSMU“

2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 21:50 val., peržiūros: 929

Trečiadienį, kovo 11 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos 30+ lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Šilainiai“ ir „Timac Agro‒ LSMU“ ekipų.

Rungtynes „Šilainiai“ pradėjo spurtu 8:0. Nors „Timac Agro‒ LSMU“ ir priartėjo, bet kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl kiek atitrūko ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 21:16.

Antrojo kėlinio pradžioje „Šilainiai“ vėl spurtavo ir sužaidus keturias minutes jau pirmavo 34:18. Bet į tai „Timac Agro‒ LSMU“ atsakė atkarpa 0:13 ir priartėjo prie varžovų. Įpusėjus susitikimui „Šilainiai“ priekyje 40:33.

Trečiajame kėlinuke „Timac Agro‒ LSMU“ zoninė gynyba padėjo jiems priartėti iki minimalios distancijos, bet kėlinio pabaigoje keliais metimais „Šilainiai“ vėl kiek atitolo – 58:52.

Ketvirtame kėlinuke po M. Patašiaus metimų „Šilainiai“ vėl įgijo dviženklį pranašumą 66:56. Bet po M. Petrausko ir P. Kleizos metimų svečiai priartėjo iki trijų taškų. Visgi, tada V.Danusas smeigė du tritaškius, kurie ir atnešė pergalę „Šilainiai“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 83:76 (21:16, 19:17, 18:19, 25:24).

L.Narmontas („Šilainiai“) apie rungtynes:

„Žiauriai gerai, labai džiaugiamės, kad gerai sukovojom, chebra buvo užsimotyvavus, šiandien buvo vienos geriausių sezono rungtynių. Bet čia dar tik pusė rungtynių, laukiam antrųjų sekmadienį.“

Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)Trečiąją „30+“ lygos vietą iškovojo „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 16:09 val.)Įtemtose 30+ lygos rungtynėse: Timac Agro‒ LSMU komandos pergalė prieš Siusk.lt krepšininkus (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 00:01 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą. (2020 vasario 21 d., penktadienis, 22:16 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)