Timac Agro ‒ LSMU vs Šilainiai (85:62)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“

2020 rugsėjo 13 d., Sekmadienis, 18:44 val., peržiūros: 891

Rugsėjo 13 dieną, 17:30 valandą, LSMU VA sporto salėje įvyko „30+“ lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Timac Agro – LSMU“ ir svečiai „Šilainiai”. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:62 (28:23, 21:11, 16:12, 20:16).

Rungtynės prasidėjo gan ramiai, tačiau rezultatyviai. Abi komandos neturėjo didelio suolelio, tad nepuolė lakstyt nuo pirmų minučių. Lygiai taip pat ir su pražangomis, per pirmą kėlinį komandos bendrai prasižengė vos keturis kartus. Visą kėlinį šiek tiek taikliau mėtę šeimininkai pirmavo 8-10 taškų skirtumų, tačiau likus minutei kelis kartus suklydo puolime ir tuo pasinaudoję „Šilainiai“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų 28:23. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pratęsė spurtą ir išlygino rezultatą 30:30, bet žaisdami be keitimų svečiai greit pavargo ir „Timac Agro – LSMU“ gavo progą vėl spurtuoti į priekį. Iki pirmos rungtynių pusės pabaigos šeimininkai susikrovė 15 taškų pranašumą 49:34.

Antroje rungtynių pusėje situacija beveik nesikeitė. „Šilainiai“ neprarado vilties ir stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau neišnaudojo daug susikurtų progų pramesdami laisvus metimus ir sunkiai sekėsi apsiginti baudos aikštelėje prieš varžovų aukštaūgius. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 65:46, na o rungtynės baigėsi rezultatu 85:62.

"Timac Agro – LSMU" komandos treneris Marius Petrauskas: "Labai jaudinomės, norėjome žūtbūt papulti į kitą etapą, tad jaudulys tikrai kamavo mus. Pradžioje greitai patikėjome savimi ir per greit atsipalaidavome, tačiau paskui susiėmėm ir laimėjom. Patirtis laimėjo šiandien, nes dauguma komandos narių greit galės eiti į +40 lygą"

8 rezult. perd.

Trečiąją „30+“ lygos vietą iškovojo „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 16:09 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Šilainiai“ ekipos pergalė prieš „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:50 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą. (2020 vasario 21 d., penktadienis, 22:16 val.)