Siusk.lt vs DNC prekyba (64:77)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 31 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“

2020 sausio 31 d., Penktadienis, 19:40 val., peržiūros: 815

Penktadienį, sausio 31 d., Jachtklube buvo sužaistos 30+ lygos rungtynės tarp „Siusk.lt“ (3-7) ir „DNC prekyba“ (10-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Siusk.lt“ išsiveržė į priekį ir tik kėlinio pabaigos spurtas 0:9 leido „DNC prekyba“ komandai pasibaigus kėliniui būti priekyje 15:18.

Antrajame kėlinyje svečiai bandė varžovų gynybą pralaužti daugiausia tolimais metimais ir pataikyti keturi leido jiems kiek atitolti. Po dviejų kėlinių – 33:41.

Trečiajame kėlinuke po A. Dervinsko tolimo šūvio „Siusk.lt“ priartėjo iki 46:51. Per likusį laiką (tris minutes) tik du taškus pelnė „DNC prekyba“, šeimininkai nepataikė nei vieno metimo, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 46:53.

Ketvirtame kėlinyje M. Čižo du tritaškiai dar palaikė „Siusk.lt“ ekipą kovoje, tačiau užtikrintai susitikimo pabaigą sužaidę svečiai iškovojo eilinę pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 64:77 (15:18, 18:23, 13:12, 18:24).

D.Budginas („DNC prekyba“):

„keistos sudėties susirinkome, labai daug aukštų, tai sunku buvo priprasti. Bet įsižaidėme ir laimėjome.“

„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Siųsk.lt“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 21:43 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)„DNC prekyba“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)