Timac Agro ‒ LSMU vs Siusk.lt (66:59)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 13 d., Sekmadienis, 17:40 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Įtemtose 30+ lygos rungtynėse: Timac Agro‒ LSMU komandos pergalė prieš Siusk.lt krepšininkus

2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 00:01 val., peržiūros: 825

Sekmadienį, spalio 13 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės tarp šeimininkų- Timac Agro‒ LSMU bei svečių- Siusk.lt krepšininkų. Užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: 66:59 (12:10, 17:13, 15:17, 22:19).

Rungtynių pirma pusė prasidėjo neruzaltatyviai, abejoms komandoms nesisekė realizuoti metimų tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Pirmojo kėlinio pabaigoje, komandos įsivažiavo: Po taiklaus E. Banevičiaus tritaškio metimo šeimininkai įgyjo persvarą (11-7).Svečiai neketino nusileisti: dėka R. Mickevičiaus ir E. Kalinsko gero žaidimo ‘“Siusk.lt“ sužaidė gerą atkarpą ir po pirmos pusės, rezultatas tarp komandų buvo vienženklis- (29:23).

Antroje rungtynių pusėje, taip pat vyko įtemta kova. Geras T. Kavaliausko žaidimas leido „Timac Agro‒ LSMU“ po trečiojo kėlinio turėti keturių taškų pranašumą (44:40). Ketvirtojo kėlinio pradžioje, gerą atkarpą sužaidę svečiai įgyjo vienuolikos taškų pranašumą (55:44). Toliau nepaleidę ir uztikrintai sužaidę likusias minutes, šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu: (66:59)

30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Šilainiai“ ekipos pergalė prieš „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)Trečiąją „30+“ lygos vietą iškovojo „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 16:09 val.)„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą. (2020 vasario 21 d., penktadienis, 22:16 val.)