Dumblas vs Šilainiai (72:63)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 17:36 val., peržiūros: 692

Sausio 19 dieną, 13:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Negausiai susirinkę „Šilainiai“ ilgą laiką sėkmingai priešinosi varžovams, tačiau perlaužti rungtynių eigos jiems nebeužteko jėgų ir pergalė atiteko „Dumblui“. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:63 (15:14, 23:16, 19:17, 15:16).

Pirmoji rungtynių dalis buvo gana permaininga, 8:0 spurtavę „Dumblo“ krepšininkai nutolo, bet „Šilainiai“ dar pirmojo ketvirčio metu sugebėjo panaikinti atsilikimą. Trumpesnis suolelis ir turimas vos vienas keitimas buvo tai dėl ko „Šilainių“ žaidimas nebuvo labai stabilus ir po geresnės atkarpos komanda dar kartą paleido varžovus tolyn. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai pirmavo rezultatu 38:30.

Po ilgosios pertraukos visą laiką priekyje išliko „Dumblas“, nors jų pranašumas visą laiką išsilaikė arti 10 taškų ribos, bet komanda atrodė užtikrintai ir išvengė didesnių duobių. Tačiau „Šilainiai“ nenuleido rankų ir ketvirtame kėlinuke buvo priartėję iki 4 taškelių, tačiau tai buvo viskas, komanda nebeturėjo jėgų perlaužti rungtynių eigos ir jie turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:63.

Lukas Steikūnas („Dumblas“):

„išnaudojome ilgesnį suoliuką, nes varžovai nesusirinko, taip pat žaidėme su 3 aukštais ir taip išnaudojome savo pranašumus“.

„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Siusk.lt“ antroje rungtynių pusėje pademonstravo geležinę gynybą ir įveikė „Šilainius“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:25 val.)Negausiai susirinkę „Dumblas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos įveikė „Siusk.lt“ komandą (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:19 val.)30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 15:49 val.)