Dumblas vs DNC prekyba (89:96)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“

2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 19:15 val., peržiūros: 800

Vasario 16 dieną 13:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „DNC prekyba“ (svečiai). Abi komandos susirinko negausiai, nors didžiąją laiko dalyje priekyje buvo „DNC prekyba“, tačiau varžovai visą laiką lipo jiems ant kulnų ir svečiai tik susitikimo pabaigoje įtvirtino savo pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 89:96 (20:30, 23:19, 27:27, 19:20).

Rungtynes labai rezultatyviai pradėjo „DNC prekyba“ komandos žaidėjai ir jų pranašumas dar pirmojo ketvirčio metu tapo dviženklis. Tačiau komanda netrukus atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję varžovai greitai sugrįžo į rungtynes, bei trumpam netgi persvėrė rezultatą. Vis tik prasidedant ilgajai pertraukai „DNC prekyba“ vėl kie nutolo ir po dviejų kėlinukų buvo priekyje rezultatu 43:49.

Antroje rungtynių dalyje „DNC prekyba“ kelis kartus pabandė nutolti, bet „Dumblas“ buvo atkaklūs ir visą laiką išlaikė nedidelį atstumą, bei neleido intrigai išnykti. Iki pat susitikimo pabaigos komandas skyrė maždaug 6-8 taškų atstumas, bet šios ribos šeimininkai taip ir neperžengė, bei nesugebėjo priartėti dar arčiau. Galiausiai „DNC prekyba“ įtvirtino savo pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 89:96.

Donatas Budginas („DNC prekyba“):

„laikas varžyboms nebuvo labai parankus, bet turėjom geras varžybas, visi gavo pažaisti, varžovas tikrai pajėgus, mes buvom ne pilnos sudėties, jie irgi“.

„Dumblas“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:36 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC prekyba“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 22:54 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)