Night Club Basement (s) vs Timac Agro ‒ LSMU (73:66)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 21 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą.

2020 vasario 21 d., Penktadienis, 22:16 val., peržiūros: 843

Penktadienį, Vasario 21 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio“ salėje įvyko „+30” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Night Club Basement” bei svečių „Timac Agro‒ LSMU“.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir dėka taiklių metimų įgijo aštuonių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino ir komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Ketvirčio pabaigoje „Night Club Basement” ekipai pavyko persverti rezultatą – 16:12. Antrasis ketvirtis prasidėjo „Night Club Basement” tritaškių, bet priešininkai neplanavo pasiduoti ir pataikė du taškus – 19:14. Sužaidus keturias minutes svečiai vis labiau mažino atsilikimą 22:18. „Timac Agro‒ LSMU“ ekipa puikiai sužaidė paskutines ketverčio dvi minutes, bei išlygino rezultatą – 29:29.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas tarp komandų buvo – 31:35. Sužaidus dar apie 3 minutes „Night Club Basement” ekipai vėl pavyko persverti rezultatą į savo naudą– 40:37. Antroje ketvirčio dalyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką ir trečiasis ketvirtis baigėsi minimalia šeimininkų persvara – 52:49. Ketvirtą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos po kelias rezultatyvias atakas. Prabėgus pirmoms 5 ketvirčio minutėms „Night Club Basement” vis dar buvo priekyje – 60:58. Antroje ketvirčio dalyje šeimininkai ėmė didinti atotrūkį ir likus žaisti nepilnas 2 minutes komandas skyrė 4 taškai – 68:64. Per likusį laiką svečiai dar bandė lyginti rezultatą, tačiau puikiai sužaidę „Night Club Basement” ekipa galėjo džiaugtis pergalę rezultatu – 73:66.

„Night Club Basement” komandos treneris M.Burneika: Gale sužaidėme, taip kaip turėjome žaisti visas varžybas.

„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)