Šilainiai vs Dumblas (72:63)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 09 d., Antradienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį

2019 balandžio 09 d., Antradienis, 20:27 val., peržiūros: 631

Balandžio 9 dieną, 19:00 val., Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Komandos stojo žaisti trečiųjų, lemiamų, ketvirtfinalio rungtynių. Rungtynės buvo labai lygios ir atkaklios, nugalėtojui išsiaiškinti prireikė ir pratęsimo, o po papildomo laiko pergalę pasiekė „Šilainiai“ 72:63 (22:17, 11:13, 12:20, 14:9, 13:4).

Kaip ir buvo galima tikėtis atkakli kova vyko jau nuo pirmųjų minučių, komandos žaidė kietai, o rezultatyvumas nebuvo aukštas. Gal kiek geriau sekėsi „Šlainiams“, kurie dažniau buvo priekyje, nors jų pranašumas visą laiką išliko nedidelis. Prasidedant ilgajai pertraukai dar niekas nebuvo aišku, o „Šilainiai“ pirmavo trimis taškais, rezultatu 33:30.

Antroje rungtynių dalyje vis dažniau priekyje buvo „Dumblas“, tiesa, jų panašumas ir vėl nebuvo akivaizdus, tad varžovai labai greitai sugįždavo į rungtynes. Paskutinėmis minutėmis abi komandos turėjo vienodus šansus laimėti, bet rezultatas išliko lygus ir pasibaigus pagrindiniam laikui 59:59.

Nors pratęsimo pradžioje geriau startavo „Dumblas“, bet „Šilainiai“ greitai surengė spurtą, pataikė tolimus metimus ir privertė varžovus žaisti itin skubotai, nes laiko jau nebebuvo likę daug. „Dumblas“ dar bandė gelbėtis tritaškiais, bet metimai skriejo pro šalį ir galiausiai jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 72:63.

„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:39 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir keliauja į finalą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 19:14 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)Šilainiai perlaužė varžybas ir nugalėjo UNO komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 01:12 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)Lemiamas aštunfinalio rungtynes po permainingos kovos laimėjęs „Dumblas“ žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:09 val.)