LSMU vs Sporto manija (96:59)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59)

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 22:36 val., peržiūros: 711

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienį, LSMU, Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „LSMU“ prieš svečiuss „Sporto manija“

Tik penkiese į rungtynes susirinkę „Sporto manija“ komandos nariai nuo pat pirmųjų minučių nespėjo begioti paskui „LSMU“ komandos krepšininkus kurie greitomis atakomis lengvai rinko taškus ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo (29:15).

Šeimininkai ir toliau nesunkiai rinko taškus greitose atakose, o tuo tarpu „Sporto manija“ komandai reikėjo vargti dėl jų, ko pasekoje „LSMU“ tik padidino persavarą ir po dviejų kėlinių pirmavo jau (56:30).

Trečiajame kėlinyje abi komandos kiek sunkiau rinko taškus, prasidėjo ilgesnės atakos, tačiau įpusėjus keliniui, „LSMU“ spurtavo (16:0) ir prieš ketvirtą kėlinį buvo telikę formalumai (79:37).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai negrįždami į gynybą susirinko taškų greitose atakose, tačiau persvara buvo didelė, todėl nesunkiai pergalę šventė „LSMU“ komandos krepšininkai rezultatu 96:59 (29:15, 27:15, 23:7, 17:22)

„LSMU“ komandos krepšininkas M.Petrauskas:

Šiaip žinom, kad priešininkai rimti, tačiau nesusirinko, antra sudėtis žaidė, aišku gerai pataikėme ir mes, bet kai nėra jaudulio tai ir lengviau krenta.

„Dumblas“ turėjo lengvą treniruotę su „Sporto manija“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:30 val.)„DNC prekyba“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Sporto manijos“ penketuką (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:49 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)