LSMU vs UNO (74:66)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU“ antroje rungtynių pusėje palaužė „UNO“

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:12 val., peržiūros: 665

Sausio 6 d., sekmadienį, LSMU – Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „LSMU“ (5/2) ir svečiai – „UNO“ (2/6).

Pirmajame kėlinyje po P. Kleizos ir M. Petrausko tolimų metimų „LSMU“ įgijo dviženklį pranašumą, o pirmą kėlinuką baigė pirmaudami 23:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo „UNO“ spurtu 0:18, o per šią atkarpą pagrindinis spurto iniciatorius V.Šimaitis pataikė tris tolimus metimus. Visgi, Kleizų duetas antroje kėlinuko pusėje vėl leido šeimininkams išsiveržti į priekį. Po dviejų kėlinių – 32:29.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir labai greitai įgijo dviženklį pranašumą. Ketvirtis baigėsi tiksliu V. Šimaičio tolimu metimu paskutinę kėlinio sekundę, po kurio rezultatas buvo 55:42.

Lemiamame kėlinyje V.Šimaitis ir toliau traukė „UNO“ į priekį, tačiau to lemiamam spurtui jau nebepakako. Galutinis susitikimo rezultatas 74:66 (23:9, 9:20, 23:13, 19:24).

„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Julijanava“ nuostabiai sužaidė antrąją rungtynių pusę ir iškovojo pergalę (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 19:42 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)