UNO vs Makroflex (60:78)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 22:31 val., peržiūros: 1114

Trečiadienio vakarą J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos 30+ pirmenybių pirmo etapo rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „Makroflex“ komandos. Pirmieji rungtynėse savo taškų sąskaitą tolimu metimu atidarė svečiai. Pirma kėlinuko pusė buvo nerezultatyvi, tačiau nei vienai komandai nepavyko susikrauti žymaus pranašumo – 6:11. Likusį laiką svečiai žaidė daug užtikrinčiau ir vedini Deivido Milaknio taiklių tritaškių įgijo dviženklę persvarą, kurią išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 12:24.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Makroflex“ padidindami savo persvarą iki 17 taškų. Įpusėjus kėliniui svečiai sumažino apsukas ir tuo pasinaudoję šeimininkai sušvelnino atsilikimą – 19:31. Likusį kėlinio laiką „UNO“ pagerino savo žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Tai jiems leido prieš ilgąją pertrauką truputį sumažinti savo atsilikimą – 26:38.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir sumažėjo abiejų komandų tempas. Svečiai išsaugojo saugią 12-15 taškų persvarą. Likus žaisti apie 3 minutes svečiai vėl nutolo. Pagrindinis spurto iniciatorius buvo N.Dirsė, pelnęs savo komandai 8 taškus iš eilės. Po trijų kėlinių ir toliau užtikrintai pirmavo svečiai – 38:57.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. „UNO“ komandai nepavyko sukurti stebuklo ir grąžinti intrigą į rungtynes. Sužaidus apie 3 minutes šeimininkų deficitas perkopė 20 taškų. Likusį laiką žaidimas buvo apylygis. Nors „UNO“ krepšininkai ir bandė sumažinti savo atsilikimą, bet nesėkmingai. Nuaidėjus finaliniam rugntynių teisėjo švilpukui pergalę rezultatu 60:78 šventė „Makroflex“ .

Po rungtynių abi komandos atsisakė duoti interviu.

UNO: Andrius Olberkis – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 11 tšk. (13 atk. kam.), Rokas Tumpa – 7 tšk.

Makroflex: Deividas Milaknis – 21 tšk., Andrius Knezys – 20 tšk., Nerijus Dirsė – 15 tšk., Martynas Motiejaitis – 14 tšk.

SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Makroflex“ pranoko „Korį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:13 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)