Acme ‒ Jabra vs Šernai (38:60)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“

2016 kovo 08 d., Antradienis, 21:56 val., peržiūros: 985

Kovo 8 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME – Jabra“ priemė svečius „Šernus“. „ACME – Jabra“ buvo iškovoję dvi pergales ir penkiolika kartų buvo laimėję, o „Šernų“ sąskaitoje buvo vienuolika pergalių ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Įpusėjus trečiai minutei „Šernai“ turėjo keturių taškų persvarą, o „ACME – Jabra“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos keturias minutes šeimininkams nepavyko pelnyti taškų, o sužaidus šešias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (2:10). Sekančias dvi minutes „ACME – Jabra“ gynėsi be klaidų, o „Šernų“ persvara sumažėjo iki keturių taškų (6:10). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai, o „Šernai“ išsaugojo trijų taškų persvarą (11:14).

Pirmas tris su puse minutės antrame kėlinyje „Šernai“ gynėsi be klaidų, o jų persvara padidėjo iki šešių taškų (11:17). Po „ACME – Jabra“ minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko pelnyti taškus (13:17). Aštuntą minutę komandas skyrė šeši taškai (15:21). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Šernai“ (15:29). Baigiantis kėliniui „ACME – Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (17:29).

Sužaidus pirmas dvi minutes trečiame ketvirtyje komandas skyrė dešimt taškų (21:31). Netrukus „ACME – Jabra“ puolimas užstrigo, o „Šernai“ pamažu didino persvarą. Įpusėjus kėliniui „ACME – Jabra“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 14 taškų (21:35). Po pertraukėlės svečių persvara padidėjo dar trim taškais (21:38). Septintą minutę tritaškį pataikė „ACME – Jabra“ (24:38). „Šernai“ į tai atsakė septyniais taškais be atsako (24:45). Per paskutines kėlinio minutes svečiai išsaugojo 21 taško persvarą (26:47).

Pirmas keturias ketvirto kėlinio minutes „Šernai“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė šešis taškus ir padidino persvarą iki 27 taškų (26:53). Penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „ACME – Jabra“ (28:53). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes kėlinuje komandas skyrė 28 taškai (29:57). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „ACME – Jabra“ (33:57). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Rungtynės baigėsi „Šernų“ pergale rezultatu 38:60.

“Šernai“ iškovojo dvyliktą pergalę, o „ACME – Jabra“ pralaimėjo šešioliktą kartą.

„Šernų“ treneris A. Juchnevičius: „Realiai visą vakarą daugiau galvojome apie šventę, o ne apie rungtynes. Sveikiname visas moteris su gražia pavasarine švente!“

Acme ‒ Jabra: Audrius Kmita – 8 tšk., Stede Ingram – 6 tšk., Darius Pukštys – 6 tšk.

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 19 tšk. (10 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 14 tšk. (18 atk. kam.), Skirmantas Staniulis – 8 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)