Šilainiai vs Acme ‒ Jabra (90:77)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šilainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 847

Sausio 7 dieną, 20:30 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Acme ‒ Jabra“ (svečiai). Beveik viso sustikimo metu priekyje buvo aikštelės šeimininkai, bet trečiojo kėlinuko pradžioje „Acme ‒ Jabra“ sugebėjo atsitiesti ir išlygino rezultatą. Vis tik netrukus „Šilainiai“ dar kartą nutolo, pasiekė dviženklį pranašumą ir daugiau varžovų artyn nebeprisileido. Susitikimas baigėsi rezultatu 90:77.

Rungtynių pradžia buvo labai rezultatyvi, abi komandos lengvai rinko taškus, o pirmieji į priekį pabėgo „Šilainiai“. Skirtumas tarp komandų nepastebimai išaugo, kol galiausiai šeimininkai jau pirmavo dviženkliu pranašumu. Tačiau „Acme ‒ Jabra“ komanda neketino nuleisti rankų anksčiau laiko ir netrukus jų puolimas pagyvėjo, pataikyti labai svarbūs tritaškiai padėjo atsitiesti, kol intriga vėl sugrįžo. Iš gana didelio „Šilainių“ pranašumo beliko vos 3 taškeliai ir ilgoji pertrauka prasidėjo jiems pirmaujant rezultatu 41:38.

Trečiame kėlinuke „Acme ‒ Jabra“ startavo labai galingai ir vos po minutės rezultatas tapo lygus. Atrodė, kad dabar prasidės atkakli ir lygi kova, bet įvyko visiškai priešingai. „Šilainiai“ dar labiau padidino savo tempą puolime ir žaibiškai atstatė turėtą 10 taškų pranašumą ir dar tame pačiame kėlinuke pasiekė ir 16 taškų persvarą. „Acme ‒ Jabra“ komandos padėtis tapo komplikuota, ekipa ėmė skubėti ir jų laimei ši taktika nors iš dalies pasiteisino. Staigūs tritaškiai leido nors kiek atsitiesti, bet greitai augantis pražangų skaičius galiausiai nubraukė visas viltis. „Šilainiai“ užtikrintai finišavo ir laimėjo dvikovą rezultatu 90:77.

„Šilainių“ komandos treneris ir žaidėjas Vitoldas Kapočius apie labai slidžią salę po rungtynių juokavo: „slidžios rungtynės buvo, visai kaip žiemą lauke“.

Šilainiai: Artūras Nausėda – 26 tšk., Grigorijus Selibovskis – 23 tšk., Ričardas Stirbys – 20 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 14 tšk.

Acme ‒ Jabra: Paulius Katkevičius – 20 tšk., Audrius Kmita – 14 tšk., Ramūnas Vanagas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Rupšys – 12 tšk., Audrius Kundelis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Šilainiai“ įveikė vienus iš grupės autsaiderių (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:04 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę „Šernai“ pasiekė antrąją pergalę (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)Šilainiai išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Šaltesnius nervus pademonstravę Šilainiai iškovojo lengvą pergalę. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)