UNO vs SK „Vertigo“ (53:71)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa

2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 01:34 val., peržiūros: 987

Kovo 2-ąją dieną, trečiadienį, J. Dobkevičius pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos 30+ lygos, „Jabra“ pirmenybių pirmojo etapo rugtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „UNO“ ir svečių SK „Vertigo“ komandos. Į rungtynes abi komandos delegavo labai skurdžias sudėtis: namų komandoje buvo penki žaidėjai,o varžovų, ne ką geriau – šeši. Rungtynės prasidėjo gana aktyviai. Žaidimo tempas buvo didelis, tačiau metimai visgi dažniau skriedavo pro šalį, nei pasiekdavo tikslą. Iš pradžių abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Sužaidus apie pusę ketvirčio svečių ekipai pavyko truputį atitrūkti – 5:10. Antroje kėlinuko pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, tačiau baigiantis kėliniui svečiam pavyko padidinti turėtą persvarą iki 8 taškų (10:18).

Antrasis kėlinys prasidėjo T. Garliausko taikliu dvitaškiu, po kurio komandas skyrė jau dviženklis skirtumas (10:20). „UNO“ komanda vedama R. Tumpos ir J. Goštauto bandė padėti savo komandai sumažinti savo komandos atsilikimą, tačiau svečiai puolime žaidė komandiškai, dalinosi kamuoliu ir pataikę savo metimus ne tik neleido varžovams jų prisivyti, tačiau dar labiau atitrūko. Šįkart jau iki 14 taškų (22:36). Per likusias tris minutes žaidimas išsilygino, tempas krito, o svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo saugų pranašumą – 24:60.

Po didžiosios pertraukos žaidimo tempas dar labiau sulėtėjo, padaugėjo netaiklių metimų ir klaidų (trečiasis kėlinukas buvo nerezultatyviausias). R. Tumpos ir J. Goštauto tamdemas padedami komandos draugų toliau mėgino sumažinti deficitą, tačiau jų metimai retai pasiekdavo tikslą, o šiame kėlinuke SK „Vertigo“ atrado savo puolimo tandemą – T. Garliauską ir A. Dervinską, kurie kartu per kėlinuką pelnė 80 procentų komandos taškų. Nors kėlinuko viduryje komandas dar skyrė 18 taškų, tačiau likus žaisti 3 minutes šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo. Pataikę tris tolimus metimus paeiliui „UNO“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį sumažino savo deficitą iki 10 taškų – 50:60.

Paskutinio kėlinuko pradžia buvo aktyvi ir atkakli. Juris Goštautas ir toliau paskui save traukė komandą, tritaškį dar pridėjo ir N.Kundrotas, tačiau svečiai vėl puolime rėmėsi komandiniais veiksmais, tad skirtumo sumažinti nepavyko. Daugiau nei pusę kėlinuko SK „Vertigo“ persvara buvo 9-12 taškų. Likus žaisti 3 minutes šeimininkai liko keturiese, aikštelę dėl išnaudoto pražangų limito buvo priverstas palikti K.Tautkevičius. Likusį laiką svečiai kontroliavo situaciją ir nuaidėjus finaliniam rungtynių teisėjo švilpukui šentė pergalę rezultatu 53:71.

Po rungtynių pakalbintas SK „Vertigo“ treneris Šarūnas Kenstavičius buvo patenkintas komandos žaidimu ir iškovota pergale:

„Šiandien mūsų komandoje pagrindės dalies krepšininkų nebuvo, susirinko praktiškai vien prikinė linija, per ją ir stengėmės žaisti. Pirmoje rungtynių pusėje puikiai pavyko tai išnaudo. Antroje pusėje jau prasčiau, žaidėjai pavargo, nes tik šešiese buvome. To pasekoje buvo skubotų ir neapgavotų sprendimų. Varžovai tuo pasinaudojo ir prisiijo mus. Tačiau finišavome užtikrintai ir iškovojome pergalę. Sveikinu varžovus su gera kova ir geru žaidimu.“

UNO: Juris Goštautas – 27 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Rokas Tumpa – 15 tšk., Nedas Kundrotas – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

SK „Vertigo“: Tomas Garliauskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Narbutas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Paulius Jakštas – 13 tšk., Aurimas Dervinskas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)„Šernai“ kovoje dėl medalių eliminavo traumų išretintą „UNO“ komandą (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)