Šernai vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (53:71)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 1001

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Šernai“ (šeimininkai) ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau trečio kėlinuko pabaigoje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ surengė spurtą, kur persvėrė rezultatą į savas rankas. Ketvirtajame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ toliau žaidė lyg ant bangos ir iškovjo užtikrintą pergalę, rezultatu – 53:71.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp varžovų ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:8). P.Juchnevičiaus pastangomis „Šernai“ surengė 8:0 atkarpą, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 14:8). Paskutinėmis sekundėmis Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pavyko sumažinti skirtumą dviems taškais – 14:10.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus toliau komandos kovojo dėl kiekvieno kvadratinio centimetro aikštelės. Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipai pavykdavo sušvelninti skirtumą ,tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ir atstatydavo turėtą pranašumą ( 26:20). Po greitos N.Petravičiaus atakos skirtumas sumažėjo iki penkių taškų. Likus žaisti apie minutę diskvalifikacinę pražangą gavo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipos narys, Nerijus Petravičius, kuris tyčia su galva smūgiavo varžovui į galvą. „Šernai“ dar turėjo galimybę padidinti pranašumą iki septynių taškų, bet nerealizavo nė vieno baudos metimo – 28:23.

Trečiąjį kėlinuką Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pradėjo spurtu 5:0 ir išlygino rezultatą ( 28:28). Vis dėlto, „Šernams“ pavyko susitvarkyti su savo gynybą ir be vargo atstatė 5 taškų pranašumą. Likus žaisti apie 5 minutes „Šernų“ puolimas ir gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą net 15:2, kur tai jiems leido prieš lemiamą kėlinuką įgyti 8 taškų pranašumą – 37:45.

Ketvirtam ketvirčiui prasidėjus „Šernai“ greitomis atakomis sumažino skirtumą iki dviejų taškų ( 43:45). Vis dėlto, Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pademonstravo gražų komandinį žaidimą, kur kiekviena ataka baigdavosi sėkmingai ir svečiai greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 43:54). Po minutės pertraukėlės „Šernai“ ir toliau neatrado savojo žaidimo, o svečiai didino pranašumą. Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 53:71.

Šernai: Paulius Juchnevičius – 16 tšk., Skirmantas Staniulis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 12 tšk. (14 atk. kam.)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Evaldas Jančauskas – 25 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk., Nerijus Bijaminas – 11 tšk.

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)