Korys vs Šernai (50:54)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“

2016 sausio 19 d., Antradienis, 23:35 val., peržiūros: 1019

Antradienį, sausio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Korio“ ir svečių „Šernų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kiek aktyviau žaidę svečiai išsiveržė į priekį ir laikė iniciatyvą savo rankose. Po ilgosios pertraukos „Korys“ dar buvo išlyginęs rezultatą, tačiau netrukus „Šernai“ ir vėl įgijo kelių taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 50:54 (9:14, 11:8, 15:18, 15:14).

Jau nuo pat rungtynių pradžios jautėsi užtikrintesnis svečių ekipos žaidimas, ko pasekoje pastarieji surengė kelis rezultatyvius išpuolius bei iškart išsiveržė į priekį. Kiek vėliau stengėsi neatsilikti ir „Korys“, bet ir toliau puolime žymiai geriau rungtyniavę „Šernai“ surengė spurtą 0:7, taip padidindami skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą aikštės šeimininkai dar surengė pora rezultatyviai pasibaigusių išpuolių, ko pasekoj nežymiai sušvelnino atsilikimą. 9:14.

Antrą kėlinuką geriau pradėję šeimininkai iškart sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau taiklūs P. Juchnevičiaus metimai iš vidutinio nuotolio neleido „Koriui“ perimti iniciatyvos. Įpusėjus antrajam ketvirčiui svečiai buvo įgijo trijų taškų pranašumą, kurį čia pat aikštės šeimininkai jau ne pirmą kartą sumažino iki minimumo. Prieš pat ilgąją pertrauką P. Juchnevičius dar nubaudė varžovus tolimu metimu, tačiau pastarieji dar spėjo atsakyti rezultatyviai pasibaigusia ataka, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė vos du taškai. 20:22.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavę „Šernai“ sužaidė rezultatyvią atkarpą 2:6, kurios dėka padidino pranašumą iki šešių taškų. Kiek vėliau atsibudo ir šeimininkai, kurie spurtavo 6:0 ir rezultatą išlygino, tačiau „Šernų“ gretose pasirodęs G. Staniulis svarbiu momentu timptelėjo komandą į priekį ir vėl sugrąžino svečiams keleto taškų persvarą. Nepaisant to, „Korys“ dar buvo išlyginęs rezultatą, bet ketvirtį penkiais taškais be jokio atsako užbaigę svečiai ir vėl kiek atitolo. 35:40.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai griebė jautį už ragų ir spurtavę 5:0 rezultatą eilinį kartą išlygino, tačiau „Šernai“ arčiau neprisileido, nes čia pat komandą į priekį patempė aštuonis iš eilės taškus pelnęs P. Juchnevičius. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, kurių dėka jiems pavyko sumažini atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau, nepaisant to, svečių ekipos krepšininkai sugebėjo atlaikyti lemiamą šturmą, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 50:54.

„Korys“: Dainius Bakanas – 16 tšk., Paulius Valentukonis – 13 tšk. (14 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 7 tšk. (9 rezult. perd.)

„Šernai“: Paulius Juchnevičius – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 11 tšk., Aurimas Kučinovas – 8 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)Jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šernai“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse „Uno“ įveikė „Korio“ komandą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę „Šernai“ pasiekė antrąją pergalę (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Aistringose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė „Šilainiai“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:33 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)