SK „Vertigo“ vs Šernai (79:69)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 19:04 val., peržiūros: 837

Sekmadienį (11.08) Jachtklubo sporto salėje, įvyko „30+“ lygos rungtynės, kuriose susitiko, SK „Vertigo“ (šeimininkai) ir „Šernai". Nervingose rungtynėse po pratęsimo pergalę šventė SK „Vertigo“ – 79:69 (20:21, 14:14, 18:14, 13:16. 14:4).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė apyligiai. SK „Vertigo“ į priekį vedė K.Žižys po kurio tritaškio šeimininkai buvo priekyje (7:4). Š.Zablockio ir S.Staniulio pastangomis, „Šernai" persvėrė rezultatą, tačiau neilgai trukus „Vertigo“ susigražino pranašumą ir pirmavo (13:12). Kėlinio pabaigoje „Šernai“ dar sykį persvėrė rezultatą ir po taiklių dviejų P.Juchnevičiaus baudos metimų pirmavo – 20:21.

Antrajame kėlinyje Š.Kenstavičiaus ir T.Garliausko pastangomis šeimininkai įgijo šešių taškų persvarą (27:21), tačiau vėliau sekė sėkminga „Šernų“ atkarpa (2:14) ir svečiai vėl susigrąžino persvarą – 29:35. Kėlinuką sėkmingiau užbaigę „Vertigo“, po G.Vasiliausko dvitaškio ir A.Dervinsko metimo su antrojo kėlinio švilpuku, sumažino skirtumą iki 1 taško – 34:35.

Po ilgosios pertraukos „Šernai“ padidino skirtumą iki keturių taškų, tačiau šeimininkai vedami G.Vasiliausko laimėjo atkarpą (16:2) ir įgijo net 9 taškų pranašumą – 50:41. Visgi kaip ir ankstesniuose kėliniuose, besivejanti komanda kėlinio pabaigą sužaidė tiksliau ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų - 52:49.

Ketvirtajame kėlinyje pasipylė taiklūs tritaškiai metimai. Išpradžių Š.Zablockio du tritaškiai leido „Šernams“ išsiveržti į priekį, tačiau M.Čižas, taikliu metimu sugrąžino persvarą šeimininkams. Vėliau dar vienas taiklus Š.Zablockio taiklus tritaškis ir P.Jachimavičiaus dvitaškis vėl grąžino „Šernams“ persvarą (61:64). Abi komandos įmetė po vieną baudos metimą, o T.Garliauskas sudėtingu metimu sumažino skirtumą iki 1 taško (64:65). Po nesėkmingos „Šernų“ atakos, šeimininkams liko 24 sekundės, o pražangą išprovokavęs A.Dervinskas stojo prie baudos metimų linijos. Pataikęs vieną baudos metimą, jis išlygino rezultatą ir paliko svečiams dar penkias sekundes. Visgi „Šernai“ prarado kamuolį, o P.Jakštas nepasinaudojo proga mesti į krepšį, todėl komandos žaidė pratęsimą – 65:65.

Pratęsimo metu dominavo šeimininkai, kurie K.Žižio vedami išpradžių įgijo 7 taškų, o vėliau ir pergalingą 10 taškų pranašumą – 79:69.

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 23 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Vasiliauskas – 19 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam.), Aurimas Dervinskas – 16 tšk. (7 rezult. perd.)

Šernai: Šarūnas Zablockis – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Aivaras Grigaliūnas – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Banguotose rungtynėse pergalę pasiekė „Makroflex“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)Emocijų kupinose varžybose lengvą pergalę pasiekė „Šernai“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:34 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Nervų kare Korys nugalėjo SK „Vertigo“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)Labai kietoje kovoje stipresni buvo SK „Vertigo“ krepšininkai (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:30 val.)