Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Remza (106:67)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą

2016 sausio 22 d., Penktadienis, 00:42 val., peržiūros: 991

Sausio 22 dieną, Rokų gimnazijoje vyko 30+ lygos reguliariosios rungtynės tarp vietos „Krepšinio Pasaulis“ ir svečių „Remza“. Pirmame kėlinuke fantastiškai pataikę šeimininkai nuo pat pradžių išsiveržė į priekį gana saugia persvara –29:16. Antrame kėlinuke vaizdas nesikeitė ir „Krepšinio Pasaulis“ toliau didino savo pranašumą – 63:26. Trečiame kėlinyje svečiai sugebėjo šiek tiek pristabdyti puikų šeimininkų puolimą, tačiau didžiulio deficito „Remzai“ mažinti nepavyko – 86:43. Paskutinis kėlinukas buvo tiesiog formalumas ir „Krepšinio Asociacija“ šventė lengvą pergalę rezultatu 106:67.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai demonstravo savo užsivedimą ir puikiai atakavo. Per pirmas 6 minutes šeimininkai į varžovų krepšį įmetė net 23 taškus. Tada, svečiams pavyko sukurti keletą mažų sėkmingų atkarpų, kurios leido iki kėlinuko pabaigos sumažinti atsilikimą. Po pirmų dešimties minučių 29:16 pirmavo „Krepšinio asociacija“.

Antrasis kėlinukas nedaug skyrėsi nuo pirmojo ir šeimininkai laimėdami tris galingas atkarpas (8:0, 10:0, 11:0), kurios leido jiems susikrauti triuškinantį pranašumą – 63:26.

Trečiame kėlinuke šeimininkai sulaukė šiek tiek daugiau svečių pasipriešinimo ir nors persvara augo ir netgi peržengė 40 taškų ribą, tačiau kėlinį, palyginus su kitais, „Remza“ pralaimėjo gana mažai (17:23) – 86:43.

Paskutiniame ketvirtyje, šeimininkams atsipalaidavus, svečiams pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau tai „Remza“ krepšininkus mažai guodė. Rungtynės baigėsi rezultatu 106:67.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris Andrius Čekanauskas sakė: „Šiandieną buvome truputėlį taiklesni, greitesni. Pradžioje varžybų pataikėme fantastiškai, pavyko atsiplėšti. Galbūt dėl tokio mūsų starto varžovai sutriko, o to pasekoje išsiderino jų žaidimas, o mes pasiekėme gana lengvą pergalę“

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Nerijus Bijaminas – 20 tšk., Igoris Konovalenko – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Ramūnas Žebrauskas – 16 tšk., Andrius Čekanauskas – 15 tšk., Mindaugas Mažeika – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Šarūnas Karūnaitis – 11 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Audrius Linkus – 10 tšk.

Remza: Tadas Dudzevičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Gilius – 15 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)„Asociacija Krepšinio Pasaulis“ laimėjo nervingą vėlyvo vakaro trilerį prieš „Korį“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:48 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)