Šilainiai vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (67:51)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa.

2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 23:14 val., peržiūros: 1389

Penktadienį, lapkričio 27 dieną, Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Šilainiai" ir svečių teisėmis žaidę Asociacija "Krepšinio pasaulis". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Šilainiai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (27:16). Antrą kėlinį šeimininkams pavyko laimėti dvigubai – (47:26). Trečiame kėlinyje svečiams pavyko šiek tiek pristabdyti šeimininkų puolimą, bet kėlinį vis tiek laimėjo "Šilainiai" – (61:38). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo, leido "Krepšinio pasauliui" sumažinti skirtumą iki 16 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (67:51).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Šilainių" 5 pelnytais taškais iš eilės, vėliau savo pirmuosius 6 taškus pavyko pelnyti ir "Krepšinio pasauliui", po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (5:6). Sužaidus dar apie minute svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 2 taškų – (7:9). Prabėgus dar 4 minutėms "Šilainiams" pavyko surengti spurtą – (18:2), prie kurio labai prisidėjo A. Nausėdos pataikyti 4 tolimi metimai – (25:11). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą 3 taškais ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:16).

Antrasis kėlinys vėl priklausė dviems žaidėjams iš "Šilainių" komandos. Pirmoje kėlinio dalyje savo komanda į priekį vedė R.Stirbys, kurio pelnyti 10 iš 12 taškų leido padidinti skirtumą iki 17 – (39:22). Antroje kėlinio dalyje šeimininkų komandą į priekį vedė V.Dambauskas, kurio visi 8 pelnyti taškai leido "Šilainių" ekipai po dviejų kėlinių primauti rezultatu – (47:26).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šiek tiek geriau pavyko sužaisti "Krepšinio pasaulio" atstovams – (53:34). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko šiek tiek geriau sužaisti, kas leido po trijų kėlinių padidinti skirtumą iki 23 taškų – (61:38).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo "Krepšinio pasaulio" ekipa, kuri sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 15 taškų – (64:49). Antroje kėlinio dalyje "Šilainiai" leido svečiams dar 2 taškais sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (67:51).

Po laimėtų rungtynių "Šilainių" ekipos treneris kalbėjo: "Buvome labai užsivedę po praeitų pralaimėtų rungtynių, gerai pradėjome rungtynės, pavyko beveik visas rungtynes kontroliuoti žaidimą, šiek tiek gale atsipalaidavome, bet tai nesutrukdė mums laimėti."

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 22 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 9 tšk. (25 atk. kam.)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Tomas Kmitas – 12 tšk. (6 perimt. kam.), Mindaugas Mažeika – 10 tšk., Evaldas Jančauskas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)