RBnuoma ‒ IVnet vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (63:71)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 25 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Ketvirtą kėlinuką geriau sužaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2016 kovo 25 d., Penktadienis, 22:12 val., peržiūros: 973

Penktadienį, kovo 25 dieną, LSMU – Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „RBnuomos – IVnet“ ir svečių „Senos skrynios & Asociacijos Krepšinio pasaulis“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios tarp komandų klostėsi apylygė kova, todėl pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Vis tik, ketvirtame kėlinuke užtikrinčiau rungtyniavę svečiai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą ir kiek nutolti nuo varžovų, ko pasekoje jiems pavyko išlyginti serijos rezultatą. 63:71 (16:18, 14:18, 23:14, 10:21).

Susitikimo pradžioje kiek geriau startavę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau ilgai nieko nelaukęs M.Mažeika smeigė du tritaškius iš eilės ir rezultatą išlygino. Kiek vėliau „RBnuoma – IVnet“ ir vėl kiek atitrūko, tačiau šešis taškus iš eilės surinkęs A.Budrys persvėrė rezultatą „Senos skrynios & Asociacijos Krepšinio pasaulis“ ekipos naudai. 16:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje keturis baudų metimus iš eilės pataikęs M.Kleiza sugrąžino šeimininkams iniciatyvą, tačiau šie jos ilgai neišlaikė, nes čia pat tolimą metimą smeigęs M. Nesčiokas sugrąžino minimalią persvarą į svečių rankas. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar buvo trumpai išsiveržę į priekį, tačiau kėlinuko pabaigoje 3:11 spurtavusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ įgijo šešių taškų atotrūkį. 30:36.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę „RBnuomos – IVnet“ krepšininkai sužaidė rezultatyvią atkarpą 11:4 ir įgijo minimalią persvarą. Kurį laiką žaidimas klostėsi praktiškai identiškai ir abi komandos viena po kitos keitėsi taikliais metimais, tačiau einant kėlinuko laikui į pabaigą „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ dar kartelį išsiveržė į priekį. Nepaisant to, kėlinuką sėkmingai užbaigęs M.Kleiza sugrąžino savo komandai trijų taškų atotrūkį. 53:50.

Paskutinę rungtynių dalį penkiais taškais iš eilės pradėjęs svečių žaidėjas A.Linkus iškart persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau „RBnuoma – IVnet“ dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, tačiau labai neilgam, nes dar kartą spurtavę svečiai įgijo keturių taškų pranašumą. Taiklus M. Kleizos tritaškis kiek sušvelnino skirtumą tarp komandų, tačiau ir toliau užtikrintai rungtyniavusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ išsaugojo pranašumą savo rankose, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 63:71.

Po šios „Senos skrynios & Asociacijos Krepšinio pasaulis“ pergalės ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo 1:1.

Po pergalės Andrius Čekanauskas kalbėjo: „Šiandien pagaliau žaidėme kovingai, dėl kiekvieno aikštės centimetro buvome įsikibę į varžovą ir dantimis, ir nagais. Pirmose rungtynėse pritrūko kovos, visi buvome lyg išsigandę. Susirinkome visi, tačiau bijojome žaisti. Šiandien to jau nebuvo, šiek tiek išlyginome kovą dėl atšokusių kamuolių. Kuo mūsų komandai sunkiau, tuo mes žaidžiame geriau, ačiū vyrams už šaunią kovą ir tikimės pergalės kitose rungtynėse“.

„RBnuoma ‒ IVnet“: Mantas Kleiza – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 13 tšk., Jonas Janickas – 11 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“: Arunas Budrys – 25 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Karūnaitis – 12 tšk., Mindaugas Mažeika – 12 tšk.

Užtikrintai žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ gana lengvai susitvarkė su „Uno“ komandos šešetuku (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Sena Skrynia & Asociacija Krepšinio Pasaulis“ pasiekė solidų revanšą ir atstate pusiausvyrą pusfinalio serijoje (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)Po atkaklios kovos bronzos medaliais pasidabino „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ (2016 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)