Šernai vs Korys (57:69)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje

2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 00:15 val., peržiūros: 1149

Pirmadienį, gruodžio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Šernų“ ir svečių „Korio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios keliais taškais į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau kiek vėliau keis svarbius tolimus metimus pataikę svečiai iniciatyvą perėmė. Vis tik, antrame kėlinuke spurtavę „Šernai“ perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki pat ilgosios pertraukos pradžios. Po ilgosios pertraukos „Korys“ dar buvo persvėręs rezultatą savo naudai, tačiau ir toliau sėkmingiau žaidę aikštės šeimininkai susigrąžino kelių taškų pranašumą. Nors lemiamą rungtynių dalį geriau pradėjo šeimininkai, tačiau jų nelaimei „Korys“ surengė lemtingą spurtą, kurio dėka nutolo nuo priešininkų ir įgiję dviženklę persvarą išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. 57:69 (18:20, 18:14, 15:13, 6:20).

Susitikimą abi ekipos pradėjo pavieniais rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau kelis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą. „Šernai“ dar buvo padidinę persvarą iki septynių taškų, tačiau čia pat svečiai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir braukę savo deficitą iki minimumo. Kiek vėliau taip pat tolimu metimu atsakęs E. Bacevičius sugrąžino iniciatyvą į „Šernų“ rankas, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečiai įgijo dviejų taškų pranašumą. 18:20.

Antrą kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjęs „Korys“ dar labiau atitrūko, tačiau pranašumo savo rankose ilgai neišlaikė, nes čia pat spurtą net 11:0 surengę aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas bei įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos ir vėl žaidė panašiai bei keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir vėl kėlinuką geriau baigę „Korio“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. 36:34.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę „Korio“ žaidėjai pelnė penkis taškus iš eilės ir vėl susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau neilgam, nes čia pat sėkmingą puolimą pademonstravę aikštės šeimininkai susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį. Įpusėjus trečiam ketvirčiui svečių krepšininkai dar buvo išsiveržę į priekį, tačiau taiklūs A. Kučinovo ir S. Staniulio tolimi metimai sugrąžino kelių taškų pranašumą į „šernų“ rankas. 51:47.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje geriau atrodę aikštės šeimininkai dar labiau atitolo nuo priešininkų, tačiau pastarieji nebuvo linkę taip lengvai nusileisti, ko pasekoje surengė įspūdingą ir, kaip vėliau paaiškėjo, lemiamą spurtą net 0:16 ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo net dvylikos taškų pranašumą. Po tokio nokdauno „Šernai“ jau nebeatsikėlė, ko pasekoje turėjo pripažinti apmaudžią nesėkmę. 57:69.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Gediminas Smuikys kalbėjo: „Tiesiog ketvirtame kėlinyje neblogai „sukrito“ metimai, tai ir buvo pagrindinė pergalės priežastis. Galbūt dar jėgų daugiau buvome išlaikę, jei tokie lemiami metimai „sukrito“, tuomet varžovai nuleido rankas, todėl taip ir gavosi“.

„Šernai“: Egidijus Plenta – 20 tšk. (11 atk. kam.), Skirmantas Staniulis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Kučinovas – 9 tšk.

„Korys“: Dainius Bakanas – 28 tšk., Paulius Valentukonis – 14 tšk. (15 atk. kam.), Saulius Skruodys – 11 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą laikęs „Korys“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:29 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)UNO ekipa Šernus palaužė tik ketvirtajame kėlinuke. (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:29 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Aistringose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė „Šilainiai“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:33 val.)Jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šernai“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Emocijų kupinose varžybose lengvą pergalę pasiekė „Šernai“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:34 val.)