SK „Vertigo“ vs Korys (62:65)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Nervų kare Korys nugalėjo SK „Vertigo“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 19:56 val., peržiūros: 962

Sausio 24 dieną, sekmadienį, jachtklube vyko 30+ lygos „Jabra“ pirmenybės, reguliarusis sezonas, kuriame susitiko antroje vietoje esanti SK „Vertigo (7/5) ir grupės vidutinioke esanti Korys (6/5) ekipa. Nuo pat rungtynių pradžios užvirė karšta kova ir grubus žaidimas. Pirmajame kėlinyje susikrovę solidžią persvarą Korio ekipa per likusį rungtynių laiką ją iššvaistė ir vos neturėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumo, tačiau geriau sužaidusi rungtynių pabaigą Korio ekipa išnešė sveiką kailį ir nugalėjo rezultatu – 62:65.

Rungtynes pradėjo taiklus P. Valentukonio dvitaškis. Ilgai netrukus Š.Kenstavičius taip pat atsakė taikliu dvitaškiu. Tada sekė P. Valentukonio iniciuotas spurtas ir sužaidus tris minutes Korio krepšininkai buvo priekyje – 2:9. Šeimininkai paprašė minutės pertaukėlės po kurios A.Dervinskas nutraukė SK „Vertigo“ taškų badą. K.Žižys dar dadėdo dvitaškį ir šeimininkai priartėjo prie varžovų – 7:9. Tada ir vėl sekė Korio spurtas 0:11 ir svečiai likus žaisti tris minutes turėjo trylikos taškų pranašumą – 7:20. Per likusį laiką SK „Vertigo“ nieko nuveikti nepavyko ir Korys išeidami po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu – 10:28.

Antrajame kėlinuke dvi minutes komandos negalėjo pelnyti taškų. Pirmasis pataikė M.Čižas, tačiau tai nelabai padėjo šeimininkams. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo – 17:34. SK „Vertigo“ ir toliau nesisekė vytis savo varžovų, tačiau likus žaisti minutę, šeimininkai spurtavo. D.Budginas gavo nesportinę pražangą, negana to netrukus paėmęs kamuolį sviedė į aikštėje buvusį teisėją. Pastarasis gavo diskvalifikacine pražangą ir buvo išprašytas iš aikštės. Tuo pasinaudoję SK „Vertigo“ priartėjo prie savo oponento rezultatu – 30:41.

Po ilgosios pertraukos aistroms aprimus rungtynės tęsėsi. Pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau spurtą surengę SK „Vertigo“ 7:0 priartėjo prie savo varžovų iki šešių taškų – 37:43. Likus žaisti keturioms minutėms šeiminikai buvo priartėję per vieną tolimą metimą – 41:44. D.Bakanas pelnė tris taškus ir leido lengviau atsikvėpti Koriui – 41:47. Su trečiojo kėlinuko sirena tris taškus iš kitos aikštės pusės pelnęs S.Skruodys ir po trijų kėlinukų Korys pirmavo 43:52.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo T. Garliausko dvitaškiu, kuris sušvelnino skirtumą 45:52. M.Šumlinskas sviedė tritaškį ir Koriui gražino dešimties taškų pranašumą – 45:55. Likus žaisti keturias minutes po Š. Kenstavičiaus dvitaškio SK „Vertigo“ priartėjo prie savo varžovų rezultatu – 54:60. Po minutės pertraukėlės Korys neatleido vadžių. Likus minutei pastarieji turėjo penkių taškų pranašumą – 59:64. Rungtynių pabaiga buvo įtempta, tačiau Koriui pavyko išnešti sveiką kailį ir iškvovoti pergalę rezultatu – 62:65.

G.Smuikys („Korys“) treneris:

„mes kovėmės ir varžovai kovėsi, reikėtų pastabas duoti teisėjams, kad leidžia muštis, mus mušė po to mes pradėjom muštis, na ir mes laimėjom tas muštynes, čia nebuvo varžybos, čia buvo muštynės“

Naudingiausi žaidėjai:

SK „Vertigo“: Aurimas Dervinskas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Garliauskas – 11 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Korys: Paulius Valentukonis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Dainius Bakanas – 13 tšk., Martynas Veršinskas – 11 tšk.

Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:04 val.)Labai kietoje kovoje stipresni buvo SK „Vertigo“ krepšininkai (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:30 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)