Remza vs Šernai (57:90)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Emocijų kupinose varžybose lengvą pergalę pasiekė „Šernai“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 787

Gruodžio 1 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Nors svečiai šiose rungtynėse susirinko vos šešiese, o „Remza“ tuo tarpu turėjo pilną sudėtį, tačiau šeimininkams nepavyko pasinaudoti nei aikštės pranašumu, nei ilgesniu suoleliu. Jau antrojo kėlinuko metu „Šernai“ pabėgo tolyn, o per likusį rungtynių laiką tik didino savo pranašumą. „Remza“ neketino susitaikyti su pralaimėjimu, tad krepšininkai visais įmanomais būdais kovojo dėl pergalės ir ne kartą peržengė leistinas ribas, todėl buvo baudžiami tiek nesportinėmis, tiek ir techninėmis pražangomis. Vis tik „Šernai“ ne tik atsilaikė, bet ir pasiekė triuškinamą persvarą, laimėdami rezultatu 57:90.

Rungtynių pradžioje „Remzos“ ekipa jautėsi užtikrintai, šeimininkai suprato, kad varžovai neturi ilgo suolelio ir išnaudojo savo progas greitame žaidime, bei atakuojant iš toli. Negana to „Šernų“ komandos žaidėjas A.Grigaliūnas dar užsidirbo ir techninę pražangą, o „Remzos“ pranašumas šoktelėje iki 8 taškų. Tačiau ties šiuo momentu komandos tarsi apsikeitė vietomis ir dabar jau „Šernai“ demonstravo puikų puolimą, o komandos lyderiu tapęs A.Grigaliūnas smeigė vieną tritaškį po kito. Negana to „Remza“ greitai rinkosi pražangas ir tai suteikė šansą varžovams nutolti, tad emocijų aikštelėje vis daugėjo, ypač didelį šeimininkų pasipiktinimą sukėlė per kėlinuką užfiksuotų pražangų skaičius (9 prieš 1). Ilgoji pertrauka prasidėjo jau „Šernams“ esant priekyje, rezultatu 32:42.

Po ilgosios pertraukos „Šernų“ pranašumas dar labiau išaugo ir dabar „Remzos“ komanda nebeturėjo kur trauktis. Šeimininkai ne tik ėmė rungtyniauti agresyviau, kas atnešė pastebimos naudos, bet toks kietas žaidimas turėjo savo kainą. Abiejų komandų nariai ne kartą papuolė į konfiliktines situacijas, tad buvo fiksuojamos ir nesportinės ir techninės pražangos. Tačiau skirtumas ir toliau augo svečių naudai, kurie susitikimo pabaigoje pirmavo jau triuškinama persvara ir likęs laikas greičiau tebuvo formalumas. Susitikimas baigėsi rezultatu 57:90.

Skirmantas Staniulis („Šernai“):

„visas gerai, laimėjome, bet norim palinkėti varžovams mažiau pyktis ir daugiau žaisti krepšinį“.

Remza: Tadas Dudzevičius – 23 tšk. (18 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 9 tšk. (10 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Žilvinas Zakrasas – 9 tšk.

Šernai: Aivaras Grigaliūnas – 39 tšk. (12 atk. kam., 12 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 19 tšk., Paulius Juchnevičius – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Evelinas Bacevičius – 10 tšk.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę „Šernai“ pasiekė antrąją pergalę (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Makroflex“ krepšininkai parklupdė „Šernus“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:19 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)