Korys vs UNO (86:72)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai

2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 23:48 val., peržiūros: 1291

Kovo 10 dieną, ketvirtadienį, įvyko „Jabra“ 30+ lygos pirmenybių, pirmojo turo atsakomosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Korys“ bei svečių statusą turėjusių – „UNO“ žaidėjų. Pirmąjį šių ekipų susitikimą laimėjo „UNO“ žaidėjai įveikdami „Korio“ komandą rezultatu 67-65. Šiose rungtynėse stipresni buvo „Korio“ žaidėjai, kurie nugalėję varžovus rezultatu 86:72 (15:17; 21:10; 24:22; 16:23) įsirašė vienuoliktąją pergalę pirmenybėse.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo „UNO“ komanda, kuri sužaidus beveik penkias minutes pirmajame kėlinyje įgijo aštuonių taškų pranašumą (2:10). Po tokio „šalto dušo“ pirmosiomis rungtynių minutėmis, šeimininkų ekipa paprašė minutės pertraukėlės. Po trumpo komandų pasitarimo vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė – vos po dviejų minučių, „Korio“ žaidėjai ne tik, kad sumažino turėtą deficitą, tačiau ir persvėrė rezultatą savo naudai (11:10). Per likusias tris kėlinio minutes komandos keitėsi taikliais metimais, tad nei viena kita, nei kita ekipa neįgijo apčiuopiamesnio pranašumo. Po pirmoji kėlinio nežymi „UNO“ komandos persvara – 15:17.

Po sužaistos vienos minutės kėlinyje, V.Vilkuotis pelnė pirmuosius komandų taškų kėlinyje ir taip padidino savo komandos pranašumą iki keturių (15:19). Persvara „UNO“ komanda džiaugėsi labai neilgai – D.Bakanas išprovokavęs varžovo pražangą sumetė baudos metimus, o jau kitoje atakoje D.Budginas smeigė tolimą metimą bei pridėjo taiklių dvitaškį iš po krepšio po prarasto A. Olberkio kamuolio puolime (22:19). „UNO“ komandos puolimas antrajame kėlinyje akivaizdžiai strigo, o tuo pasinaudoję jų varžovai bėgo į priekį. Penkioliktąją rungtynių minutę, K. Meiliūno taiklus dvitaškis atitolino „Korio“ komanda iki septynių taškų (28:21). „UNO“ puolimui ir toliau stringant varžovų gynybos gniaužtuose, likus žaisti vos dvi minutes iki antrojo kėlinio pabaigos, „Korys“ pabėgo į priekį jau dviženkliu taškų skirtumu (34:23). Paskutine kėlinio ataką A.Olberkis įmetė dvitaškį metimą ir taip sumažino savo komandos atsilikimą iki vienženklio. Prieš ilgąją rungtynių pertrauką, „Korys“ pirmavo 36:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp komandų pernelyg neaugo, tačiau dvidešimt ketvirtąją rungtynių minutę, D.Bakanas pataikė tolimą metimą ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo jau iki penkiolikos (48:33). Solidžiai žaidusi „Korio“ ekipa visas varžovų pastangas mažinti skirtumą nubraukdavo perniek. Tiesa, kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs net septyniolikos taškų atžymą (54:37), bet kiek sėkmingiau sužaidę trečiojo kėlinio pabaigą, „UNO“ komanda trečiąjį kėlinį pralaimėjo vos dviem taškais. Prieš lemiamą ketvirtį „Korys“ pirmavo vienuolika taškų persvara – 60:49.

Nors lemiamą ketvirtį taikliu dvitaškiu metimu atidarė „UNO“ žaidėjas M.Gailiūnas, tačiau K.Meiliūnas ir P.Valentukonis atsakė tuo pačiu ir vėl išvedė savo ekipą į priekį dviženkliu tašku skirtumu (64:51). Apie iniciatyvos perėmimą „Korio“ žaidėjai nė neleido pagalvoti – užtikrintai žaidę šeimininkai, įpusėjus ketvirtajam kėliniui vis dar turėjo trylikos taškų pranašumą (73:60). Sužaidus dar keletą minučių, aikštelėje abiejų komandų penketukuose pasirodė mažiau žaidę žaidėjai kas reiškė, jog „UNO“ žaidėjai susitaikė su pralaimėjimu ir pripažino, jog šiandieną jų varžovai buvo stipresni. Po keturių kėlinių švieslentėje degę skaičiai 86:72 reiškė, jog „Korio“ krepšininkams pavyko atsirevanšuoti „UNO“ komandai už pralaimėjimą pirmajame sezono mače.

Po pergalės „Korys“ komandos vyr. treneris Gediminas Smuikys pabandė įvardinti pagrindines pergalės priežastis:

Nežinau, gal tai, kad aukštesnių žmonių turėjom, visi susirinkom, antroje pusėje įmetėme kelis tritaškius, kažinau, išlaikėm skirtumą ir laimėjom.

Tuo tarpu naudingiausias „UNO“ komandos žaidėjas šiose rungtynėse Andrius Olberkis paklaustas kas nutiko, jog jo komanda pralaimėjo, nebuvo labai šnekus:

Jų daugiau. Tiesiog nesusirinkom.

„Korys“: Karolis Meiliūnas – 30 tšk. (7 rezult. perd.), Martynas Veršinskas – 18 tšk. (13 atk. kam.), Donatas Budginas – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„UNO“: Andrius Olberkis – 27 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Rolandas Tamošiūnas – 9 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)„Šernai“ kovoje dėl medalių eliminavo traumų išretintą „UNO“ komandą (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:30 val.)SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)