Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Korys (65:72)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“

2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 00:42 val., peržiūros: 1175

Lapkričio 12 dieną, Rokų gimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos reguliariosios rungtynės tarp „Krepšinio pasaulio“ (šeimininkai) ir „Korys“ komandų. Pirmasis kėlinukas buvo gana rezultatyvus ir po pirmų dešimties minučių pirmavo šeimininkai – 23:18. Antrame kėlinuke, įjungę aukštesnę pavarą, svečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir išsiveržti į priekį – 36:34. Trečiame ketvirtyje „Korys“ ekipa pradėjo tolti ir baigiantis kėliniui pirmavo gana saugia persvara – 58:46. Paskutiniame kėlinyje šeimininkams pavojingiau priartėti prie varžovų nepavyko ir „Korys“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 72:65.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai (7:2), tačiau tada šeimininkai spurtavo 11:0 ir išsiveržė į priekį (13:7). Kėlinukui persiritus į antrąją pusę „Korys“ ekipa šiek tiek sumažino atsilikimą (13:16), tačiau „Krepšinio pasaulio“ krepšininkai surengė dar vieną spurtą ir išsiveržė į priekį jau dviženkle persvara (23:13). Iki kėlinuko pabaigos svečiams pavyko sumažinti atsilikimą per pus ir po pirmojo kėlinio 23:18 vis dar pirmavo šeimininkai.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir šeimininkų persvara sumažėjo tik minimaliai (28:24), tačiau tada „Korys“ krepšininkai surengė nedidelį spurtą 5:0 ir išsiveržė į priekį (29:28) ir iniciatyvos iš savo rankų nepaleido iki pat pirmosios rungtynių dalies pabaigos. Po dviejų kėlinių 36:34 pirmavo „Korys“

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos atsakė į viena kitos surengtą spurtą ir „Korys“ vis dar pirmavo, nors ir minimalia persvara (43:44). Tada, svečiai laimėjo atkarpą 14:2 ir baigė trečią kėlinuką pirmaudami jau 13 taškų – 58:45.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė vytis varžovus ir buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų, tačiau laiko trūkumas ir taiklūs varžovų metimai neleido „Krepšinio pasauliui“ persverti rezultato. „Korys“ nugalėjo rezultatu 72:65.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: „Pergalė mano manymu lėmė kovingumas. Kovojom iš paskutiniųjų. Ne viskas sekėsi, tačiau į žaidimą gerai įsijungė keturi nauji žmonės. Dar sunkokai susikalbam gynyboj, tačiau sezonas dar prasideda ir tikimės pagerinti savo žaidimą“

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Jančauskas – 16 tšk., Andrius Čekanauskas – 11 tšk.

Korys: Paulius Valentukonis – 21 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 14 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 12 tšk., Linas Karalius – 11 tšk., Saulius Skruodys – 10 tšk.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi „Acme ‒ Jabra“ ekipa turėjo pripažinti Asociacijos „Krepšinio pasaulis“pranašumą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 22 d., antradienis, 21:15 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)